Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

masrada

Dost pomoze vegetarianska strava. Uzivat chlorelu a spirulinu, vlakninu, vypit aspon dva litre vody za den, dat si kazdy den jednu salku nejakeho mocopudneho nesladeneho bylinkoveho caju - bylinky striedat, ja najviac ocenujem palinu a benedikt lekarsky, cvicit, sportovat, kazdy den vykonat nejaku sportovu cinnost, najlepsi je beh, lebo tam sa rovno v prirode okyslici mozog, nejest prilis mastne a tucne jedla, podla moznosti sa vyhnut konzervacnym latkam, Eckam, co sa neda uplne, ale aspon ich obmedzit, obmedzit aj kavu, sladkosti vylucit... toto vsetko dost pomaha. okrem toho pobyt pri mori, kupanie sa v morskej vode. Alebo kto si nemoze dovolit more, tak kupit sol do kupela, nasypat do vane a je to. Pomaha aj saunovanie, komu to zdravotny stav dovoli. Napriklad do sauny by nemal ist niekto, kto ma alergiu na plesne. Do stravy zaradit co najviac zeleneho salatu.

fifiona

ahojte, ja mozem doporucit z vlastnej skusenosti tree3chlorellu. na detox sa mi velmi oplatila, okrem toho ze mi zlepsila travenie tak aj imunita isla nahor. uzivam pravidelne

mariangela

na detox ja tiež idem chlorellou, zelené potraviny môjmu organizmu veľmi prospievaju, zvyknem piť aj zelený jačmeň a užívať tree3chlorellu

Kacenka7889

Kvetkaka rozdiel je v tom že je to iná riasa, nemyslím si že sa to nejak extra líši, nie som do toho extra znalec, ale ak tak ja mám túto -odkaz odstránený- a môžeš si porovnať zloženie alebo tak a uvidíš rozdiel, mne pomohlo aj aj :) tak si môžeš vybrať, niekde tam nájdeš aj spirulinu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detoxikácia organizmu - Fórum - ZDRAVIE.sk