Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Xanax

Príspevok v téme: Xanax
:(

Cavte takze mam 16 a uz asi taky tyzden beriem bez predpisu xanax ale len tak ze dam si jeden den na druhy nie no dnes som si dal dve behom 3 hodin a zrazu som nebol zatrpnuty v skole (ako vzdy) a vsetko mi vychadzalo velmi pekny dnik som mal aj rychlo mi zbehla skola no proste super viem ze som z toho stastny. A to ma tesi pretoze uz asi rok mam velmi casto krat horzne depresie a toto mi dava radost. ALE dopocul som sa ze je to navykove a ze nie je to dobra tabletka tak mi prosim vas pomozte kym nieje neskoro. A ak mozete tak mi prosim poradte nejake ukludnovacie tabletky na ktore sa neda byt navykovy a pomozu mi prekonavat depresie nech s nich vyliecim ak sa to da . Dakujem

gastanko2016

v prípade depresií treba urýchlene navštíviť psychiatra. Xanax neni lentilka, ale liek proti úzkosti, ktorý je návykový. Osobne nepoznám lieky na ukľudnenie, ktoré nie sú návykové. Iba ak nejaké prípravky z byliniek, ale tie zase pri hlbšej depresii nemajú nejaký účinok.

Evča-Ifča

Máte někdo zkušenosti s Buspironem Egis? Berete ho někdo? Prý se má brát jen krátkodobě, ale přesto je nenávykový. Tak proč?
Mám potíže typu úzkost, strachy, nervozita..
Odpověd prosím na mail, sem moc nechodím. BabyK@seznam.cz

Lenuša

Ludia ak beriete pravidelne nejake take alebo podobne lieky, pripadne brali ste a prestali alebo chcete prestat podte do skupiny na FB:www.facebook.com
Pomozme si navzajom.....

mmiikkii

par slov:

dakujem za info.

inak stav mam nasledovny, po 5 dnoch citalecu som s nim skoncil... Ten liek ma nicil, za 5 dni -6 kil a polovica vedlajsich ucinkov... Psyxo mi povedal ak vam robi tak zle asi ho nepotrebujete a odporucil ma psychologicke takze tak. Nechapem ze najprv daju lieky a ani niako neoveria ci ich je treba alebo nie.

Inak sa mam takmer fajn, raz za 3,4 dni si dam jeden 0,25 xanax a rozmyslam co bude dalej. Zajtra mam kardio, interne a endokrynologiu a ako to tak vidim vsade bude vsetko ok, teda az na cholesterol ktory mam vysoky...

Rozmyslam ze skusim volnopredajne lieky, deprim, alebo anxiolan, a ak nezaberu tak nech si ma beru psychiatri :) ale citalec uz ani nahodou.

osobne si myslim ze depresiu nemam, skor uzkost , nedavno som bol chory a neakeo som si zacal vsimat srdce ze busi, zhodou okolnosti som siel akurat k lekarovi tak ma este aj oni dobre prestrasili a odvtedy sa pasujem strachom zo strachu, co ak to zas pride .

Cudne ked to takto pisem.

Nic skusim tie lubovnikove srandy a uvidime.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Xanax - Fórum - ZDRAVIE.sk