Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chloe+migreny,pomoc

Príspevok v téme: chloe+migreny,pomoc
lucka9653

ahojte....beriem HAk chloe uz asi polroka koli akne ktore ma trapi uz 4 roky a uz mi to zacina robit aj psychicke problemy pomaly a posledne 3 tyzdne sa mi 3 krat stalo ze som mala silnu migrenu....takze chodim teraz po doktoroch neurolog mi povedal ze by to s tym nespajal ze to uz beriem dlho ze to nemusi byt z toho a gynekolog mi vravel ze to mam okamzite vysadit ze to bude z toho...este idem na ultrazvuk...co mam robit,co myslite?vysadit,alebo nie? som zufala poviem vam ze mi je do placu lebo viem ze ked to vysadim ze sa mi to vrati,mozno este horsie,strasne sa toho bojim,uz to nechcem zazivat, a idem na vysku, uz reraz mam mindraky jak budem vyzerat neodlicena aj ked mam relativne v pohode tvar teraz a ked to vysadit to bude hroza :-(((

zufala1222

mam neskutocne depresie zo svjho ksichtu sebavedomie nula bodov nic ma nebavi stael som v zrkadle ..uz nevladzem..kedy to skonci =( co vam pomohlo ? myslim zo psychikou ..

dixi-baba

nedavno som objavila tuto stranku a su tam zaujimave texty. len polovica z toho nefunguje alebo to neviem otvorit. ale je tam jeden clanok o akne. otvor si stranku a hore najdes maly napis "akne" a tam potom sa ti ukaze ten konkretny pripad. mozno ti to pomoze. stranka je -odkaz odstránený-

blond86

No je to svinstvo, ale nemôžem ťa odsudzovať, lebo som to sama brala:) A mne sa ten risk vyplatil a neľutujem. Držím palce.

lucka856

ja pravdupovediac sa asi radsej dam na aknenorim lebo po vysadeni HAK sa to aj tak vrati ale nevedela som to vtedy ked mi to navrhla kozna...mohla som uz mat pokoj lebo myslim ze za pol roka aknenormin by mi to upravil uplne,je to sice svinstvo dost ale polrok a pol by pokoj,pricom HAK chcela kozna aby som aspon 2 roky brala

blond86

V tom prípade je to iné, ale čo tie migrény? Vysadila by som, uvidíš, ako ďalej a potom môžeš skúsiť nasadiť teda inú, poraď sa s lekárom, možno tá ti vyčistí tvár úplne a nebude spôsobovať migrény.

lucka856

no dobre tak to asi vyskusam tak ale ja sa bojim kedze som ju brala len polroka ze sa mi to vrati skor....ale tie psychicke problemy niesu take strasne....ked mam v pohode tvar tak som v pohodicke, ale ked sa mi daco zhorsi tak ma to neskutocne stveee

blond86

No hej, ja som mala čistú, teda počkať prvé 3 mesiace prišlo aj k zhoršeniu, ale potom sa postupne vyčistila a čo keby si skúsila teda navrhnúť len zmenu HAK? Ale keď mávaš aj psychické problémy, bude to podľa mňa HAK, ale ktovie čo by robila zle aj iná. Ja by som už HAK napríklad neriskovala, ja som mávala strašné stavy.
A je tu pravda, čo písali baby, že akné sa nezhorší hneď, mne až po pol roku, vysaď, aspoň zistíš, či tie príčiny boli z nej a ak by sa akné zhoršilo, nasadíš znova inú.

lucka856

takze sa ti to nevratilo take hrozne?ale ty si bral rok a pol, ja iba polroka tak sa bojim ze to bude zle a dost zle.....a mala si pocast toho roka a pol uplne cistu plet? lebo ja stale mavam nejake vyrazky ale uz vacsinou niesu take velke a strasne bolestive,iba obcas, ale stale mam dost nedokonalosti :-(

blond86

Takže prvá vec, ja som brala naposledy HAK rok a pol a stavy úzkostí, depresie sa mi dostavili až po pol roku. Ja som bola normálne na antidepresívach, čo sa to vystupňovalo a tiež ma lekári ubezpečovali, že to nie je z toho, nakoniec mi však našli cystu v prsníku, tak som musela vysadiť aj tak a čuduj sa svete, po pár mesiacoch bolo po úzkostiach a depresiách...Ja by som na tvojom mieste vysadila. Verím, že sa bojíš, ja som to mala podobné, ale už neberiem vyše roka ani HAK ani žiadne Antidep. a je mi fajn, pleť nie je síce dokonalá, ale zapálené vyrážky nemávam, nevrátilo sa mi to v plnom rozsahu a Roacutan? Ten som brala pred 7 rokmi, ale to neľutuj. Dobré to bude, uvidíš.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chloe+migreny,pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk