Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poskodene vlasy z farbenia

Príspevok v téme: Poskodene vlasy z farbenia
jajula198

prirodzene mam blond vlasy taku tmavsiu farbu, nikdy predtym som si ich nefarbila ale teraz ale pred mesiacom som som si ich prvykrat nafarbila na sveteljsie,moc velky rozdiel sa mi nezdal, tak som pouzila este jednu farbu..co som asi nemala hned dve naraz v priebehu asi jedneho tyzdna.. teraz sa mi zda ze sa mi strasne znicili, ostali ako keby gumenne :( prosim vas neviete niekto poradit co s nimi? co by mohlo pomoct ich nejako obnovit? teraz uz mi to trosku vyrasta, a moc dobre to nevyzera, tak neviem co mam s tym robit, ale farbu neviem ci je dobry napad davat,bojim sa ze sa mi znicia este viac :/ prosim poradte

lulu256

suhlasim, kaderníčka ti ich asi bude najlepsie vediet dat akotak dokopy, ale zázraky nečakaj :D pretože prirodzená krása vlasou sa neda nijak ziskat, len nehat vyrást

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poskodene vlasy z farbenia - Fórum - ZDRAVIE.sk