Schwarzkopf - perfect mousse

matussska

ja som doteraz používala Brillance Luminance extremna fialova. To bola krásna farba a všetci sa ma pýtali akú mám farbu,lenže ju už nikde neviem zohnat... Tuto farbu som zbadala v DMke tak som si povedala že vyskušam niečo nové :) Na mojich vlasoch je tá červená taká výraznejšia ako na škatulke...možno to bude tým že mám bledučko hnedé vlasy. Ale nelutujem ze som si ju dala tak do toho! :)

katka_a

žiadna farba nechytí tak , ako je na obrázku , takže zajtra bežím do dm-ka :))

matussska : a vlasky su po farbe ake ? zjemnili sa ? lesknu sa ? :)

Lady Victory

matussska:takže je OK :)) tak to si ju určite aj ja kupim,ja použivam zvačša palletku(tu fialovu kolekciu)a bola spokojna...a na toto penove nanášanie sa teším.a to že maš tmavší odtien ako na škatulke-asi si mala tmavši podklad..(alebo to si isla z bledšej na tmavšu?)
ja poživam odtien zvyčajne mahagonovy tak dufam že nejaky taky najdem aj v tejto kolekcii.

matussska

tak uz mam vlasky nafarbene :) Aplikovať penu do vlasov bolo oveľa lahšie ako farbenie normalnou farbou. Zvládol to aj môj priateľ ktorý farbil vlasy prvy krat :) Výsledná farba je trosku výraznejšia ako je nakreslene na skatulke (odtien 388 tmavá červenohnedá) ale mne sa to páči :)

katka_a

myslím že ta farba je trvácna , len je rozdiel od ostatných farieb , že je penová . aj mňa by zaujímalo či je dobrá , neverím že ju nikto neskúšal :)