Schwarzkopf - perfect mousse

Jajka11892

Ja som si tiež zasa pred nedávnom farbila :D a proste tejto farby sa nechcem vzdať! Podla mňa úplne najlepšia :)
A ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE ♥

kathyca

dnes som si kúpila ten oriešok a zajtra si zafarbím vlasy..som veľmi zvedavá..potom napíšem ako to dopadlo :)))

goccia

kathyca:
Je pravda, ze este par umyti po farbeni som pri umyvani vlasov mala trochu sfarbenu vodu.
Asi sa vymyva, ale nevnimam v tom az taky vyrazny rozdiel v porovnani s ostatnymi farbami. Pre mna vyhody prevysuju.

kitykaty

ja mam momentalne na vlasoch ten oriesok.. ale chytilo mi to celkom pekne, aj ked take cervenkaste odlesky su tam.. takze neviem ci by som si ju dala aj druhy krat.. mam jemne vlasy a predtym som mala take gastanove a asi tak 5 cm vyrastene.. je fajn ze tam nieje ziadny skok.. svagrina si dala nejaku blond ale nechytilo jej to vobec pekne, tak do popolava, mala to ako stara babka..tak hned na to musela capnut zosvetlovac

kathyca

goccia: ja tiez rozmyslam nad tym orieskom, ale mne sa farby z vlasov strasne rychlo vymyju...ako rychlo sa tebe vymyla tato farba?

anna555

Ahojte,neničí táto farba vlasy? ja som raz použila šampón.farbu bez amoniaku s nejakým granátovým jablkom či čo to a odvtedy mi dosť padali,nepadajú vám z tejto penovej farby vlasy? a vyrastá alebo sa vymýva? Ďakujem

mirka915

ja mam momentalne tmavohnede take cokoladove vlasy a chcela by som nieco pekne hnede...co by ste povedali ako by chytil oriesok?

xyzz

Skúšal niekto odtieň 1000 Perlová blond? Mám ju už kúpenú na stole, teraz mám ryšavú farbu (no jooo, zosvetľovač na farbenej tmavohnedej) a chcela by som vedieť, či chytá do peknej blond alebo do tmavšej?

janca_1

nooo ja ju mam prave na hlave,cakam na vysledok :-) ale zatial som velmi spokojna a budem pouzivat uz len tuto penovu.....velmi dobre sa nanasa na moje dlhe huste vlasy a vyslo mi jedno balenie .....takze super :-D odporucam