Schwarzkopf - perfect mousse

Kačka

Já mám na sobě barvu teď poprvé a už jsem maximálně spokojená, neboť nezůstávají na obličeji nebo na krku žádné flíčky od barvy. Uvidíme později, zatím maximální spokojenost :)

Jajka11892

Mne sa už tá farba trošku vymyla nie velmi ale teraz to mám super niektoré pramienky mám ovela svetlejšie

Lady Victory

to by som určite nechcela-kedže vlasy mám suchšie...a zničiť zosvetlenim to už bol asi koniec :)) ako okoliu sa to páči-ja tmavá ale určite nie čierna-to by som nechcela!!hovorím taka horka čokoládka =D
však umyvanim mi určite vybledne,a potom skusim nejaku bledu hnedu že ako mi chytí-ale ak to bude takto tak mi to nebude vadiť.....no ked som bola v lete na dovolenke tak potom slnku ako som sa vratila s totalne bledymi takymi liekoorieškovými vlasmi :))

Lady Victory

tak namiesto takej zlatočokoladovej ako je naobrázku sa konala "horká čokoláda"doslova tmava :)) tak ale už som si zvykla aj pri palletkach..mne to nevadi ale čo mám robiť ak by som chcela tak trochu bledšiu hnedu?taku zlato čokoladovu,to si mám kupiť najblešiu hnedu?

Jajka11892

No moja hlavne nech ti to chytí podla tvojich predstáv :) A ak aj nie tak ja som živý príklad toho, že stresovať a chytať hysterické záchvaty sa neoplatí :D