Peritol

cecil

Dobrý deň, mojej dcére predpísala lekárka PERITOL spolu s Calciovám sirupom pri kašli. Ale v letáku sa kašeľ ani nespomína. Má s tým niekto skúsenosti????

cinskaliecba

Mirka81, ahoj aj ja mam skusenost moj syn uzival preparat digest z cinskej mediciny.ak chces o tom viac vediet napis mi na cinskaliecba@centrum.sk

RNG

Peritol pre deti?
Neviem co si mam o tom myslet, len ze by boli 2 rozdielne peritoly-to by sa nemalo stavat v medicine, lebo ten, ktory som nasiel je pomocka pri mesiacikoch(proti krcom a zbieraniy vody, "homeopatikum", bylinny preparat
www.wncmarket.com
Co sa tyka vitaminov pre deti, na trhu je niekolko,napr Little budies, vo forme cukrikov s extra vapnikom

mirka81

Ahoj,
ja tiež dávam peritol mojmu synovi a naňho ten sirup pôsovi striedavo... 5-6 dni papa a potom tak 3-4 dni pauza.

aňa

ja mam sama na sebe osobne odskusany peritol, pretoze som tiez trpela nechutenstvom do jedla, mala som pocit, ze sa to zlepsilo, ale za par dni som opat nemala vobec ziadne chute do jedla. ale potom mi celkom na to pomohol pangamin, ten mi vzdy pomoze, potom papkam pekne vela.

e.r.a

Ahoj,mám 5 ročnú dcéru, a keď mala asi 9 mesiacov nechutenstvo sa vystupňovalo tak ,že za celý deň ziedla len asi 2lyžičky krupice a nič iné.Poprosila som pani doktorku o predpis tohto lieku,pretože kolegyňa ho tiešž podavala svojmu dieťaťu a situácia sa trošku zlepšila.Podávala som ho asi 10 dní,dlhšie sa kôli vedľajším účinkom neodporúča.POtom som začala podávať multivitámínový sirup PIKOVIT ktorý obsahuje určitú zložku ktorá tiež zvyšuje chuť do jedla.Anidnes nie je moja dcéra nejaký papkáč ale vďaka týmto pomôckam, ale aj vyššiemu veku a tomu že jej už v súvislosti s jedlom môžem dohovoriť sa situácia upravila.A to somzabudla ,že nam v tých 9 mesiacoch hrozila nemocnica a infúzie.Eja.