Body forming, schudnem?

lujzika

micheliiik ,, ja osm na bodyformingu behom mesiacovzhodila 8 kg :) chodila osm tampravidelne a vecer uz samozrejme nepapala, ale cez den som jedla vsetko, vyformovalo sa mi pekne telo,a vsetci znamy si to vsimli:) a zmenilo sa mi aj velkost oblecenia :)

misheliiik

no to je fajn ale ja potrebujem schudnut najma na zadku a na vnutornej strane stehien a k tomu neviem ci mi dopomozu brusne tance

bibi1234

misheliiik-na Tvojom mieste by som si vybrala brusne tance-nielen ze sa naucis tancovat, ale niekedy je to naozaj makacka-si stale v pohybe a mas ruky hore-neskutocne posilnovanie:O))) budes mat aj krasny pas a ziadne polty na bokoch, volakedy som navstevovala kurzy a ked nad tym tak rozmyslam, mam teraz viac casu a zase ich zacnem navstevovat-fantasticke je na tom to, ze sa Ti aj zvysi sebavedomie a budes si pripadat sexy:O)))

S1M

ja by som si vybrala na chudnutie posilovanie - zamerane skor na kondicku ako napr steper, nalozit si menej zavazia a posilovat dlhsie. Co som pocula, tak tak sa chudne. Mate na VS povinnu telesnu?

misheliiik

no tenis tam nemam.. take že horolezectvo,kanoistika,brušne tance,aerobic,posilovanie,bodyforming,plavanie(na to nechcem isť,volejbal,futsal basketbal a taketo...ja chcem buď posilovanie alebo body forming

bibi1234

urcite mate na vyber viacero sportov-ja som mala na Vs volitelny tenis-clovek sa za tu hodinu a pol nabehal nielen pri vymenach, ale aj za loptickami:O))) alebo si skus ist mrknut, ako to na tom bf vyzera, ale podla mna z toho neschudnes, lebo ked sa ti pri aerobiku rozpumpuje organizmus a bude pripravene na chudnutie, tak si lahnete na zem a budete zdvihat nohy a posilovat...b

misheliiik

no ja to mam ako vybrať si na vysoku školu,že čo chcem..a raz dvakrat do tždna tam musim chodiť.. tak rozmyšlam čo si vyberiem