Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing nad perou

Príspevok v téme: Piercing nad perou
cica21

ahojte. vcera som si dala piercing nad hornu peru a chcela by som sa spytat ta rady a nejake postrehy od ludi ktori to tiez zazili.. vraj sa to bude hojit tyzden az dva.. mierne mi to opuchlo ale snad to skoro zmizne.. lebo by som rada vymenila tu dlhu tycku za kratsiu :P dakujem za vase skusenosti

Bianči

Prosím vás chcem sa spýtať..chcela by som si dať piercing nad hornú peru ale momentálne mám problém zo zubom tak že či sa mi to ešte dáko nezhorší alebo niečo podobné..pretože som počula že sa z toho kazia dosť zuby...ďakujem za rady

Rony181

Ja som mala pirs nad perou 4roky lenze kedze mi ho krivo prepichli tak mi zacal po case ,,drat ,, zub az sa mi s neho odbilo ... Vybrala som si ho ale o mesiac som sla znovu a dal mi ho pekne ako ma byt prepich troska bolel tak ale to som cakala dal mi tam pirs co som mala aj pred tym len sa mu gulicku nedarilo zasrobovat a po tyzdni chcela som si vymenit ale nijak mi to nejde tolko som si to skusala az sa mi to zapalilo co mqm robit? :D

B♥lea

ja som mala tiez nad hornou perou piercing no ale uz nikdy viac,pri prepichovani som nic necitila bola to bleskovka,dostala som tiez tu dlhu nausnicu ale mne to pekne krasne napuchlo a strasne mi to hnisalo az krvacalo a pritom som si to stale cistila,nedalo sa to vdrzat takze som sa toho zbavila ani na vymenu nausnice som uz nesla :(

Kristina11

Dobrý večer chcem sa opýtať, minulý týždeň v utorok som si dala piercing nad peru ale problém je v tom že mi dali krátku tyčku a tým že mi pera opuchla mi piercing z vnútornej strany pery vťahuje dnu. Je to ich chyba ?? Mám si ísť po dlhšiu tyčku alebo mi to odpuchne a budem to mať dobré. Ďakujem

ave.arwen

Ja som si tiez dala piercing nad hornu peru, mala som s tym dost starosti, dotyčný v studiu mi to prepichol zle - z vnutornej strany blizko cervene pery - tycka mi strcala z vnutor. strany von - isla som tam, nech sa na to pozriet, absolutne si neuznal chybu prepichol mi to este raz cez tu istu dierku, len z vnutornej strany vyssie, zaplatila som si tento ukon znovu, len o trochu lacnejsie, dost dlho sa mi to hojilo,zapalovalo, cistila som si to s obruskami, ktore mi odporucil, ale ako odbornik - skutocne hroza. Mam povodnu labretu 10 mm dlhu - strci mi pri rozpravani von, ale 8 mm uz je kratka, vie mi niekto poradit ci by sa nedala zohnat nejaka labreta medzi tym, pozerala som sa aj na plastovu, ale neviem sa v tom zorientovat, a v tom dotycnom studiu ochota ziadna - ze vraj si to mam objednat sama, neodporucam to studio nikomu. Prosim poradte.

Berenis10

Ahojte chcela by som sa optatť či to bolí ked si dam pod dolnu peru piercing ..??? Bola by som rada keby ste mi to povedali

rew

cica21> jedna mala rada z poslednych dni :) neprestan si to cistit ani ked budes mat pocit ze sa ti to zahojilo :) ja som si dala 2x prepichnut usko pred asi dvoma mesiacmi.. uz to bolo v pohode, vymenila som si nausnice pred mesiacom.. a casom prestala cistit.. pred par dnami ma to zacalo pobolievat v okoli jednej dierky.. tak som to vybrala a celkom kvalitne mi to hnisalo.. :) ale po umyti uska protexom a cajovnikovym olejom mi to do rana odpuchlo a vsetko je zas ok..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing nad perou - Fórum - ZDRAVIE.sk