Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ach tie zúbky

Ajjka

Strojček som si dala keď som mala 39 a nosila som ho niečo cez 3 roky. Otázka, či v sedemnástich rokoch nie je neskoro, je taká milo vtipná.

gabona1

Ahojte, ja som nosila strojček v 36 rokoch, mala som krivé zuby a ešte sa mi vekom viac krivili. Bolela ma aj sánka a pukalo mi v nej. Je to vraj nesprávnym zhryzom, poškodzujú sa kĺby. Teraz ich mám krásne rovné, nič ma nebolí. Strojček som mala 2 roky, teraz mám nočný silikónový, čo je ok. Už rok som bez strojčeka a zuby ostali v pôvodnom stave. Ja odporúčam začať s liečbou čím skôr.

ele

jahodka, moja kamoska ma 29 a az teraz pred pol rokom si dala spravit na dolne zuby, o mesiac bude mat aj na hornych, ona dost susle, ale inak je to pekna baba a teraz vyzera ako teenagerka ;)

bibi1234

jahodka-co najskor!!!! Po 18tke Ti poistovna nepreplati ani cent!!! a taky strojcek na priamu platbu stoji aj 2000eur.. Ja som nosila 4roky, efekt celkom pozitivny:O)
ak sa bojis, ze si nenajdes priatela, tak s tym som ja problem nemala-mala som vzdy o 10 a viac rokov starsich partnerov a ti uz nezmyslali ako decka, dokonca im to pripadalo zlate-nosila som farebne gumicky na strojceku... ak budes vystupova sebavedomo, tak Ta aj ostatni budu tak brat...

rew

jahodkaa> cim skor tym lepsie.. tym nechcem povedat ze uz je neskoro.. ale to, ze ak ti vadi ze mas krive zubky, bude ti to asi vadit aj o dva, tri, pat rokov.. a stale budes rozmyslat nad strojcekom :) ja som nosila snimatelny strojcek asi v 12-tich.. ale nejak extra mi nepomohol, zubarka to pokaslala.. teraz mam 25 a uz dva ci tri mesiace mam fixny strojcek.. a zubky sa mi pekne zacinaju rovnat :) dalsi fakt je ze po 18-tich na strojcek nedostanes od poistovne ani euro.. ja na tvojom mieste utekam rychlo k zubarke.. :)
na reakciu okolia by som na tvojom mieste kaslala.. aj ked chapem ze s tym mozes mat problem.. no ak ti na tom zalezi, skus to brat tak ze je lepsie ak sa rok budu pozerat na drotik ako ked sa budu do konca zivota pozerat na krive zubky :) mne zubarka dala priesvitne kladky (bez nejakeho priplatku), v praci si prvych par dni vobec nikto nevsimol ze mam strojcek.. :)
este jedna vec.. jednoznacne odporucam fixny a nie snimatelny..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ach tie zúbky - Fórum - ZDRAVIE.sk