Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo nedosiahnem?

julka02

aj on sa oto zaujima len je mu smutno ze ma nevie spravit vaginálne. uz sme to spolocne riesili. len ja teraz prostrednictvom tohto forumu. lebo viem ze chyba je vo mne.

AdamKrt

julka02

Nemusis mat dlhorocnu prax v sexe. Staci, ak dlhsiu dobu uz masturbujes, pripadne ci casto masturbujes. Vagina si totiz zvykne a ako kazdy sval, zacne sa prisposobovat. Jej sliznica si zvyka. Takto moze mat aj mlade dievca bez skusenosti a bez pohlavneho styku dobre prekrvenu vaginu a vhodne pripravenu na sex.

Ak sí ju nepouzivala/sexualne nestimulovala, tak sa nediv, ze zrazu, ked od nej cakas "vykony", tak sa dostavuje toho malicko.
---------------------------
Na buduce pri styku, ked budes citit, ze sa ides pocikat, tak zatlac. Potom uvidis, ci dojde na mokry orgazmus, ci budes mat pekne pocity. Stale vsak plati, co som napisal. Cvicit, cvicit, cvicit a musis byt poriadne uvolnena.

Ak vies ovladat este aj svaly panvoveho dna cez kegelove cviky, mozes cvicit aj pri sexe. Pri pohyboch penisu dnu a von mozes uvolnovat a stahovat svalstvo a je mozen, ze Ti to pomoze pri lepsej stimulacii.

tibike811

nie je mozne, mlade, postpubertalne baby su najvzrusivejsie. asi je teda vagina uz vyjazdena (rozplandrana) ako stara skodovka.

julka02

ovládam pošvové svalstvo a tym padom lepsie citim v sebe penis. a mozno preto citim nutkanie jak keby som sa isla pocikat, a vobec nemam v umysle ho vymenit priatela tibike811... ale viem ze vsetko viem ovplyvnit,

AdamKrt

tibike811:

iba dlhsi penis je mytus. Ked je penis dlhsi ako vagina, tak to bude mat bolestive. Skor je zaujimavejsie hrubsi penis, ale ani ten neni treba, ak vie zena ovladat svoje vaginalne svalstvo, co sa moze naucit.

K uspokojeniu stacia uplne 1-2 prsty. A tie su vo vacsine pripadov kratsie, ako penis. Takze ak jej partner nema kratsieho, nema problem...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.