Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky v lietadle? (v batožine)

dobra vila

Jj, su...neprekracuj, nizkonakladovky nestrpia nic /beru do uvahy uz to, ze letis "za drobne"/. Akoze vacsie spolocnosti to beru viac ok, ale nizkonakladovky vobec...mne dal raz Easyjet fakt dobre zacashovat za prekrocenie /prekrocila som ho o 1,6kg a az ma zarazilo, kolko vypytali :-/... a to mi ledva odsuhlasili prirucnu batozinu :-O...oni mali na to taku kovovu formu - proste do tej formy som musela vopchat svoju prirucnu...a nejako sa im to nepozdavalo, pritom mi tam vosla, asi sa velmi musia hrat na dolezitych :-/

inesss

dakujem vam velmi pekne :) uz som sa bala.

Este ak mate skusenost konkretne s RAINAIRom, su velmi prisny co sa tyka batoziny? (keby prekrocim trebars o 1 kg) ...

dobra vila

Pustia... Ja som tiez toho casu brala so sebou lieky (mam aj alergiu, takze bez tych liekov by som ani nevedela fungovat, opovazili by sa mi ich vziat :D ) + nejaky ten panadol, acylpyrin, nurofen, kvapky do nosa atd... Ono su lieky, ktore by si nemala prevazat (alebo skor prevazat vo vacssom mnozstve?), netusim, ale s tebou ziadny problemy nebudu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky v lietadle? (v batožine) - Fórum - ZDRAVIE.sk