Zrnite videnie

Príspevok v téme: Zrnite videnie
asdf123

ahojte. Za nejakych okolnosti (ked mam zatvorene oci, v noci, niekedy na bielom podklade) vidim trocha zrnito. Vacsinou take male cervene bodky. dalej v noci ked zaspavam tak vidim pred ocami vselijake tvary..ktore sa hybu, menia..ale myslim ze to dokazem vedome ovladat a ked sa na nich nesustredim tak ich velmi nevnimam. a este :D napr. ked sa sustredim na jedno miesto (napr. monitor PC) tak sa mi sem tam objavi taka modra bodka niekde na lavo od toho kde sa sustredim..ale ked sa tam pozrem tak to zmizne...

okrem tychto problemov mam este zakal sklovca.

dakujem za vysvetlenie o co ide.

Tatko smolko

Pri mnuti nebo pevnem zavreni oci jde hlavne o fyzickou stimulaci sitnice, rychle se pohybujici tecky jsou bile krvinky v kapilarach, taky muzete videt ruzne castice co nam plavou v oku.

Majenko

Mám presne tie isté problémi, zákal sklovca, + zrnite videnie ale len na boku zraku, + ked pozeram na oblohu tak zacnem vidiet akoby take svetelne biele cerviky alebo ako to nazvat + vidim akoby divne svetielka na boku zraku a ked sa tam pozriem nic tam nie je + mam citlivost na cervenu farbu ak je niekde cervena (napr. zaves, semafor a pod proste hocico uz len pero) a pozriem na to chvilku dlhsie a nasledne pozriem inde tak odveci vidim ten isty obrazec toho lenze na zeleno, + tie zakalky v ociach su uz neznesitelne, zacinam akoby stracat zrak vidim do dialky uz zahmlene, o dva mesiace ma caka opet gvysetrenie na glaukome ale na slovensku su vsetci ocny lekari neschopny, vraj tam nic nie je ale s tym sa uz neda zit, proste jak ze na to nic nie je je rok 2012 a lekar povie \\\"Na to si zvyknite\\\" to uz co je...

Skully

Ahoj, ja vidim zrnite asi odjakziva, myslel som, ze je to normalne. Podotykam, ze "zrna" su velmi male a strasne rychle. A ked mam zavrete oci, stale na tej tme vidim zrnite + su tam obrazce, ktore popisujes (vselijake kruhy a spiraly). Navyse, po tom ako zavriem oci mi zostava obraz toho co som naposledy videl, vyzera to ako negativ. To zrnenie sa myslim vola visual snow, skus sa pozriet na toto
www.visionsimulations.com

kvacka

ahoj,neviem o co moze ist,pretoze aj ja vidim v tme a v sere bodky,sestry vidia to co popicujes a k tomu vidia aj auru a tie bodky co vidia oni oni s nimi mozu robit co chcu a aj si akoze pisu vo vzduchu akoze tie bodky potom vytvoria co napisali :D