Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

ottawa

JEANNY

V inej teme pises, ze mas 24 rokov ( alebo coskoro budes mat 24) ...takze sorry, ale to este v ziadnej prdeli nie si...to je normalny vek na zacatie si nejakeho vztahu, takze neviem, preco "hadzes flintu do zita" ......ked budes mat pred 30 a budes v takom istom stave ako teraz, tak to zacne byt na povazenie ( to je moj pripad), ale aj tak si hovorim, ze to este nie je take zle.....

jeanny

o mne? ja nie som zaujimava :) a na fora chodim vacsinou ked mam velmi zlu naladu a potrebujem sa s niekym pohadat, tak to riesim anonymne nech je okolie ok :) cize si tu z toho o mne netvor obraz :)

racej povec este nieco ty o sebe

jeanny

guest :) tak teraz uz tiez chapem preco tolko reci o tom sexe :)
tiez mam pocit ze som vsetko v zivote presvihla, nejake skusenosti sice mam ale mizerne. Ako pises, baby chcu vacsinou skusenych chalanov...ale to mas tak, chlapi zas chcu hlavne mlade a z toho mam prezmenu ja stres, lebo cas mi nejak uteka a ked si niekoho nenajdem teraz uz nebudem mat vobec sancu. Vlastne uz som to tiez asi prepasla cize sme obaja v kybli

ottawa

GUEST
Suhlasim s tebou v tom, je ze dobre zacat so vztahmi skor a nie az pred tridsiatkou :-D a tiez som prisla na to z vlastnej skusenosti. Sladkych 20 som mala uz davno za sebou, ked som si nasla prveho priatela...

....ale musim ta zase opravit v tom, ked hovoris, ze pre zeny je odpudzujuce a divne, ak muz nema skusenosti so vztahmi....ved vzdy je nieco prvykrat, nie?...a za seba musim povedat, ze radsej by som bola s muzom, ktory ma menej skusenosti so vztahmi, ako s takym, ktory chodil s polovicou mesta :-)...
...a ty by si si nemal zvykat na zivot bez zeny, ale byt vzdy pripraveny na zivot so svojou zenou, ked ju konecne stretnes :-)

guest

ottawa:

No hura, ze rozumies co som pisal :-).
Takze ti hovorim, ty bud vpodstate stastna a rada za to, co si prezila a prezivas. Je milionkrat lepsie zazit to krasne aspon na nejake obdobie s viacerymi chlapmi a potom liecit zlomene srdce, ako nezazit vobec nikdy nic...Ver mi, viem co pisem ;-)...Co by som ja dal za to aby som to mohol prezit tak ako ty - ale premeskane roky sa uz nedaju vratit...Bez skusenosti je velmi zle ist do prveho vztahu ked uz ma clovek daleko po dvadsiatke. Nemoze to nic dobreho priniest, len problemy. Naviac, zeny nepritahuje niekto kto nezazil nic, je to pre nich odpudzujuce a divne...A maskovat sa to neda, oni to proste vycitia...Uspesnost je, ked najdes niekoho praveho az po viacerych vztahoch. Cerpas uz zo skusenosti, vies ako na to, vies sa spravat, ocakavat, prisposobovat. Takze si na tom dobre, a fakt sa tes, ze ten dalsi v poradi uz moze byt pravy. Ja som na tom fakt horsie, v mojom pripade je uz daleko za dvanastou, aby som sa len teraz ucil a zvykal si co je to byt so zenou. Biologicke hodiny su neuprosne.

ottawa

GUEST
TAkze opravujem svoju mienku o tebe z predchadzajuceo prispevku :-).

Týmito tvojimi slovami:

"Ja hovorim vseobecne teraz o tom fyzickom. Ze to asi je krasne, ked bola s niekym koho milovala a robila to s nim lebo chcela. Takze si to v tom vztahu uzila po vsetkych strankach, to som pisal.."

...si to konecne vystihol!

Takto to je naozaj a takto by to malo byt vzdy.
A raz to aj ty urcite zazijes :-)

ottawa

GUEST
Ano, napisala som to, ze to bolo pekne a brala som to a stale beriem, len ako jednu cast celeho vztahu...taka ista cast ako spolocne stravene chvile na vyletoch, na roznych akciach, spolocne rozhovory, pripadne roztrzky :-)... atd....ty zrejme vo vztahu vidis len sex a to je podla mna malo....

RIMAN
Sex je sucastou vztahu, samozrejme, ale nema byt jeho jedinou castou - moj nazor

JEANNY
Plne suhlasim s tvojou poslednou vetou

guest

jeanny

mne nemas co zavidiet, ja som sex nikdy nezazil...nestretol som nikoho s kym by to stalo za to...

Ja hovorim vseobecne teraz o tom fyzickom. Ze to asi je krasne, ked bola s niekym koho milovala a robila to s nim lebo chcela. Takze si to v tom vztahu uzila po vsetkych strankach, to som pisal..

Inak ked uz je rec o tom. Tak ziadna laska nemoze bez sexu(milovania) fungovat podla mna..