prečo mi ten objem nevydrží

Príspevok v téme: prečo mi ten objem nevydrží
liluška22

ahojte mám normálne vlasy nie úplne riedke, ale chcela by som väčší objem, používam šampón nivea na objem , kondicionér , a do vlhkých vlasov si ešte dávam trošku tužidla Loreal professional tiež na objem, po uschnutí vlasov je to super presne ako chcem , no za pár hodín, alebo ráno po zobudení je to všetko preč, prečo? kde robím chybu? ako mi to vydrží aspon do daľšieho umytia? mám postupný strih a umývam si vlasy každý druhý deň, ďakujem za rady

usiko

nooo, to je ono, konecne vuiem, ako sa to vola.......

no,ale pravda je co vravia baby,ze vlasy ti na druhy den aj tak splihnu, takze ak na druhy den nechces umyvat, tak ich len prehrabni namocenymi rukami a znovu vysus difuzerom, zalakuj/najsilnejsi lak je fialovy taft radically strong/, ten vosk ti to podrzi aj par dni....takze druhy den staci difuzera lak....

Inak ja mam riedke jemne vlasy, pouzivam difuzer /dobre slovo je to :-)))/, vosk a lak a mozem to mat aj 4 dni, ale kazde rano si to dorabam...a mam vlasy na vsetky strany,strapaty uces.....

sampony a tuzidla na objem je somarina, nikdy nepomohli a nepomozu, je to len tah, ako vymamait prachy z nas zufalych zien....

alusinka

Ak ta to tak trapi skus trvalu a o objem mas postarane ;)) (len si pekne znicis vlasy)

usiko, to o com hovoris ty, to je difuzer ;)

hassy

tak ked mas prirodzene neobjedne vlasy, tak nerataj s tym ze by ti objem vydrzal aj na druhy den po vyspani, nebodaj niekolko dni :) inac tie sampony na objem su blbost :) ked, tak si skus tupiroat vlasy, to vydrzi dlhsie ak ked si vyfenujes

usiko

ja neviem, difuzer je asi ten, co sa zuzuje, nie? ten co mam ja je taky, co ma priemer tak 15-17 cm, a je okruhly, ma take akoby vyrastky a to ked pocas susenia zasmodrchas do vlasov tak mas hlavu jak mikrofon.....

usiko

si kup taky fen, co ma taky nastavec, ja neviem ako sa vola ale je to take okruhle, siroke a ma to take 'vyrastky' po sebe, sak uvidis v obchode...tym ked pri suseni chodis po vlasocjh, taky objem budes mat ze az....

Dalsia vec, ja som mala od tuzidla na objem aj tak vlasy splihle...zacala som pouzivatvosk cierny od taftu a tak ti da spolu s tym fenom objem ze az.....

AdamKrt

A co fen ? Napr. take ako sa pouzivaju v kadernictvach, profi feny cca od 2000W a viac su natolko silne, ze urobia dobry objem. Mas vo fene aj ionizator ? Dnes uz to obsahuje kopec fenov.

www.lady.sk