Nemohli by ste mi poradit

Príspevok v téme: Nemohli by ste mi poradit
mimi23232

prave som sa stala avon lady na a moja liderka mi objednala balicek vzoriek za 8,63Eura ale ja som si to vsimla az teraz ked robim druhu objednavku. vzorky som uz skoro vsetky rozdala. ja som ten balicek nechcela. mala som v plane objednavat len pre sebe a nie lakat vzorkami nakych inych ludi . CO MAM TERAZ ROBIT. myslite ze jej to mozem vratit ked uz ich v podstate nemam...ale najviac ma mrzi ze som sa nechala tak sprosto oklamat a ze som si to vsimla az teraz.PORADTE MI PROSIIIIM

mimi23232

a myslis ze to zobere spat???? mne ide len o to, nepotrebujem vysvetlenie urcite mi povie ze sa mi to zide napodporu predaja. BOZE IDEM SI NA CHVILU BACHAT HLAVU O STENU AKO SOM SPROSTA.uz asi viem preco su vsetky tie vtipi o blondinach

AdamKrt

Co vymyslas ? Nikto nehovori, aby si kricala. Povies jej, ze Ti nieco dala a myslela si si, ze je to zadarmo. Opytas sa jej slusne, ze preco to objednala, ked Ty si jej to nekazala...

mimi23232

lenze zas ako s nou mam jednat. sama si teraz pripadam totalne sprosta a navyse je odo mna o 40 rokov starsia nemozem jej to len tak vykricat do ksichtu. asi my sama povie za sak to vrat no lenze poloprazdne asi tazko.

mimi23232

ja som jej proste nadiktovala co chcem a ona to objednala pretoze v tedy som este nebola zaregistovana a udaje na registraciu mi prisli vlastne v baliku s prvou objednavkou na fakture podla ktorej teraz vyplnam objednavku aby som to spravila spravne no a vsimla som si ze mi objednala 2 polozky navyse. lenze ony su aj nafakture oddelene ako VYROBKY ZA NETTO CENY. ja som myslela ze to neplatim az teraz som sa na to pozrela poriadne, lebo to bolo z druhej stany faktury

mimi23232

problem je v tom ze ja som to uz zaplatila a niekolko vzoriek som uz aj stihla rozdat. vsak ja by som jej to pekne hodila na stol ze zaplat si to ale ide o to ze to neni kompet. ale rozmyslam ze doplnim to co som z tade zobrala a vratim jej to. sak uznajte ze 8 Eur za nieco co nepotrebujem, nevyuzijem a nechem je vela preboha. ona proste vyuzila to ze objednavala na moje meno.

AdamKrt

Lahka pomoc. Ak si to neobjednavala, tak to odmietni prebrat, zaplatit. Teda, ak Ti ona nedala zdarma balicek svoj, ze Ty jej ho vratis...