Kolko sexu a intimnosti?

Príspevok v téme: Kolko sexu a intimnosti?
lentilka12

Ahoj,
s priatelom mame 2 rocny vztah, nezijeme spolu, iba sa stretavame. Mame sa radi, su nejake problemy obcas, ale netykaju sa nasho vztahu, skor prace, jeho rodiny, mojej rodiny, obcas su to vazne veci a je toho vela... ale mame sa radi a tak sa snazime ist dalej. Niekedy som z riesenia vsetkeho co pride dost unavena a myslim, ze aj moj priatel. Ale ja mam zaujem to riesit skor rozhovorom, alebo iba tak byt spolu, drzat sa za ruky a prechadzat sa. Ale on je velmi zamerany na intimnosti, stale ma chce hladkat, vzrusovat, proste milovat sa a najradsej by nic neriesil. Niekedy fakt nevladzem a staci mi par bozkov, ale snazim sa ho neodmietat a vyhoviet mu. neviem, ci robim dobre, alebo by som mu mala razne povedat, ze nie... Je tu niekto skusenejsi???

jajka001_

ale to aj moj...ostava to na teba :) ty to vymysli, zorganizuj, on nech to spravi :)
moj mi tiez na vsetko povie, ja neviem, sprav to ako chces :)) na zabitie

lentilka12

Nie, samozrejme, ze sa s nim da aj normalne porozpravat. Len to tak myslim, ze aj ked sa rozpravame a nieco nas trapi, tak on malokedy vie vymysliet nejake riesenie, co s tym a nakoniec to skonci tak, ze ma hladka a zabudneme na cely svet a nic nevyriesime.

jajka001_

no a sme doma:) toto som si tiez riesila. na filozoficke debaty si musis najst inych ludi. partner ta podrzi, je spolahlivy, len nie je ukecany. to nevadi, vykecas sa s inymi. moj je tiez taky. na urcite temy sa s nim nepobavim, neda sa to.

lentilka12

Ano, obcas sa spolu na tom s nim smejem, ze ho musim nejakou pracou zmorit, aby mi potom dal pokoj. Tak sa na tom smeje, ze on si nevie nic take predstavit, co by ho az tak zmohlo :)

lentilka12

Nehovorim, ze si nerozumieme na dusevnej urovni. Ale on je proste prakticky typ do zivota a do roboty, aj sa pohybuje medzi takymi ludmi a ja medzi samymi intelektualmi. Jasne, ze sa spolu aj rozpravame, ale on nie je velmi na take filozoficke debaty so mnou.