Ziedla som vela?

Futuristka

Radšej si šupni niečo kalorické doobeda čiže raňajky alebo desiata alebo aj obed ešte nemusí byť ako z diétnej knihy...poobede a večer sa však snaž vyvarovať tučným jedlám...

janab

Akosi mi tu chýbajú tekutiny..musíš byť nenormálne dehydrovaná a naviac si určite aj chudokrvná..a kde je ovocie a zelenina?..to akože 1 mrkva to nespasí! no a to zvracanie..už len pomyslenie na to dávenie, to by ma odrádzalo...naviac ak to budeš dlhšie praktizovať, tak ti kyseliny zničia hrdlo..chceš si nahnať aj iné choroby ako tie, ktoré už máš?..radia ti tu ako a kedy čo jesť..tak skús to dodržiavať..toto predsa nemôže byť plnohodnotný život, alebo áno?

iwus93

ak chceš môžeš sem napísať výšku a váhu...môžeš aj miery lebo tie sú viac dôležitejšie....a mala by si jesť viac, priznám sa že niekedy zjem také malé množstvo čo ty, podľa obdobia

sim

Ranajky musia byt vydatne! Ak sa dobre nenaranajkujes, nenastartujes si metabolizmus a travenie a vtedy sa najviac pribera ked nieco zjes.

iwus93

raňajky sú strašne máálinko, daj si niečoho viac, či jogurt ovsené vločky, alebo ovocie, hlavne nech sú sýte, majú obsahovať komplexné sacharidy. Desiatu nejedávam ani ja, len sem-tam, obed je v pohodke, len to vyzvracanie no :(...a večera je tiež v pohode, vtedy by mali prevažovať bielkoviny

noneviem

no neviem, ale mas nabeh na bulimiu(ak ju uz nemas) alebo anorexiu s takymto jedalnickom..."2 kolieska odrezane z rohlika"-ty kokos to uz co je??a ze ranajky..no coment :D