Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dostatok vitaminov?

mirka 23

každy zdravy človek ma brať zinok selen probiotika, vit. C a E, omega 3. Dostatočne množstvo zo stravy nedosiahneš. Kto neberie žiadne doplnky a dokaže to, že cez zimu ani nekýchne, tak je dobrý.

enjoy

Ake stastie,ze nie sme ako elektricky spotrebic,ze musi byt napr.tych 220 V,lebo inak ani neprdne pri 120 V.

Proste sa snaz stravovat zdravo a hlavne pestrost stravy a vsetko bude fajn.Ja to riesim tak,ze ak dostanerm silnu chut na mlieko.....tak zrejme viem ,ze organizmus zobre po niecom co obsahuje.A vlastne sa to tak prejavuje u mna so vsetkym od zeleniny,ovocia az po chutne maso.

Knedlík

Keď ste zdravý, nič vám nechýba. Ak ste chorý, hľadajte príčinu. Ládovať do seba vitamíny nemá veľký zmysel. Dobré jedlo je to čo potrebujete. Nepotrebujete lekára, potrebujete kuchára.

odpovedam

kazde dva roky mas narok na krvny obraz. Dohodni sa s doktorkou, aby ti spravila test. Nie som si vsak ista, ci to hradi poistovna. Citala som kdesi, ze rozbor vitaminov z krvi stoji dost vela a pravdepodobne sa ani nerobi v ramci preventivky. Inak vsak nezistis, co ti chyba. Jedine ak mas nejake telesne prejavy nedostatku vitaminu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dostatok vitaminov? - Fórum - ZDRAVIE.sk