Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bývalý

jana 345

Ja som s ním nebývala. Ja som vtedy bývala ešte pri rodičoch a stretávali sme sa tam. Ten balík veľký nebol - asi jedna budna, 2 triška, 3 nohavice, a pár vecí ešte. A on si pre veci nechcel prísť osobne asi sa bál. No ak sa 2 týždne neozval od toho ako som mu napísala že balík mu poslaný bol, tak som si myslela že doručený bol. A ja neskladujem papieriky pol roka, podľa mňa 2 týždne bola dosť dlhá doba.

bábofka

zvláštna zhoda okolností, stratí sa balík, stratí sa podací lístok....
posielať veci poštou človeku, s ktorým si bývala?? buď mal len dva páry ponožiek a jedny boxerky, alebo ten balík musel mať ohromné rozmery.
obaja máte nejaké zvláštne jednanie. ak vieš že spolu nenájdete spoločnú reč, prečo vyhodíš podací lístok??? nehnevaj sa, ale na tvojom krátkom opise situácie ma udivuje skutočne všetko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.