Nevera?

Príspevok v téme: Nevera?
smutny13

Ahojte, mam 18 rokov a uz dlhsiu dobu sa trapim pretoze mam taky pocit, ze otec podvadza mamu. Usudzujem to podla mensej nahody, ktora sa uz stala skor, ked brat posielal otcovi sms, co treba spravit, a dal mi mobil aby som to vybavil. Zobrazila sa nova sprava tak ju otvorim a pozeram, ze to je sms od niekoho ineho v ktorej sa pisalo, ze sa ma velmi krasne, ze ma na sebe uz nepametam ake spodne pradlo atd, pozeral som sa potom do prijatych sprav, a z tohto cisla ich tam bolo niekolko, takze ze si niekto pomylil 10x cislo o tom pochybujem, precital som si este jednu kde sa pisalo, ze mu posiela bozky a zvysne som uz radsej necital, a ani ich citat nechcem. Nehovoril som to nikomu ani mame ani bratovi ani sestre, a neviem, co spravit. Mam im to povedat, alebo to radsej nechat tak. Otec sa sprava normalne, aj k mame, akoby sa nic nedialo. Rozpravaju sa osamote, proste ako normalni stastni manzelia. Co mam spravit?

kikusa33

a nie je nejaka sanca, aby si to mama vsimla sama? aby na to postupne prisla? ona nic netusi?
aby si nemusel byt ty ten, co to "sposobi"... aj ked, samozrejme, sposobil to vsetko otec.

kikusa33

Hm... mama si zasluzi byt stastna... a ked sa to dozvie, asi sa jej to dotkne... ale nie je dobre zit v klamstve...