sexualna ziadostivost...

Príspevok v téme: sexualna ziadostivost...
DrNaturka

ahojte mam 22r. partnera uz zopar rokov. Ale co ma zaujima je, ci je zdrave, resp. normalne ak tuzim po sexe kazdy den? Nepotrrebujem to robit 3x denne alebo podobne, mne postaci 1x/den, prip. keby aj ten jeden den sex nebol, prezijem,.. ale akonahle uz nemam sex 2 dni, mam strasnu tuzbu, chut, citim sa taka napeta, nervoznejsia. Moze to by aj hormonalnou antikoncepciou? Aj pred nou som mala poriadnu chut sex /tiez by som to robila s partnerom kazdy den/, no mam pocit ze teraz je to take intenzivnejsie, pri nedostatku sa citim nervoznejsia.... poradte. DAKUJEM

DrNaturka

AdamKrt

ty si ma zrejme vobec nepochopil. Tato tema nie je o tom, ze mam problem dosiahnut orgazmus - ja to v podstate ze problem ani nepovazujem, nakolko mi to vobec nechyba, a ked, tak si ho privodim za par sekund pri sexe i sama. Partner je zhovievavy, nie ako to ty tvrdis. Rozpravat sa rozpravame o vsetkom, ja nemam tu snahu robit aj nemozne preto aby som dosiahla orgazmus iba za pomoci partnera. U mna toto nie je priorita, pre mna ma milovanie trochu ine dimenzie, mne staci neha a vzrusenia ktore pritom mam od partnera.

Podstata veci je tu v tom, ci je zdrave u mna mat chut na sex kazdy den.

AdamKrt

DrNaturka:

a sme u podstaty problemu. Partner Ti nedokaze privodit orgazmus....

Ty si si zvykla na sexualny fastfood, kym Tvoj priatel je gurman. Ak Ta nedokaze uspokojit, tak mu to POVEDZ. Nech sa zlepsuje.

Ano, dosiahnes sama klitorialny orgazmus a mas dost. Ale nezazila si multiorgazmus, vaginalny orgazmus, asi ani mokry orgazmus...

Neboj sa, keby Ta partner dokazal uspokojit, tak pri niektorych orgazmoch /nie klitorialnom/ dostavas s kazdym orgazmom chut na dalsi a dalsi a dalsi...

Zvykla si si na stav, aky mate. Iste, tie pocity su pekne, co spolu zazivate, ale stale je to iba taky cajicek z toho, co to moze byt. Teba to potom nebavi, nevzrusuje. Nedokazes sa na to dobre sustredit, nevies dosiahnut orgamuz. Samozrejme Tvoj partner tam hra velku ulohu, ze sa Ti to nedari. Neviem, ci spolu o tom komunikujete, ale ak si mu to nepovedala, tak sa nediv, ze Ta neuspokoji.

DrNaturka

ta3:

na tvoju otazku ci ma sex naplnuje mozem povedat, ze ano, aj napriek tomu, ze mne partner nedokaze priviest orgazmus - no mne to ani tak nechyba /pri klas.polohach/ - milujem sex sam o sebe, svojho partnera a to je pre mna nebicko :) , hoci mame skvelu polohu pri, ktora ma uzasne vzrusuje a tak staci ze sa par sekund pohram s klitorisom a orgazmus je na svete, aj tak mi v sexe niekedy nechyba :)

AdamKrt

tam je problem skor unho, ze on taky naruzivy nie je ako ja :)

ta3

Nie som sexuologicka, mozem povedat iba svoj laicky nazor, pripadne moju skusenost, nevidim v tom nic nenormalne, si skratka zdrave mlade dievca, pravdepodobne stastna, psychicky vyrovnana bez nejakych dusevnych problemov a tak jednoducho tuzis po sexe, skoda, ze nepises, ci ta sex naplnuje, ci Ta partner dokaze vzdy plne uspokojit, ja som uz starsia ako mladsia a mozem povedat, ze u mna to s tou tuzbou je rozne, v Tvojom veku som mala stabilneho priatela a tiez sme sa milovali takmer denne, niekedy aj viackrat za den, ale boli tu aj obdobia, ked som bola cele roky sama a na masturbaciu som aj par mesiacov vobec nepomyslela, sexualna ziadostivost zavisi od temperamentu cloveka, jeho dusevnej pohody a od vonkajsich okolnosti, u Teba zrejme vsetko je OK, tak tuzba sa hlasi kazdy den, to je vsetko, nevidim v tom nic patologicke, uzivaj si to, pokial mas na to podmienky