oral - problem

Príspevok v téme: oral - problem
miro99

mam taky problem. zaciatkom roka som robil frajerke oralny sex a niekolko dni po tom ju zacala velmi svrbiet a palit. bola u doktora ten jej dal nejake tabletky a masticku. pred tyzdnom sme to opatrne skusili znova a teraz pise ze ju to zas velmi pali a stipe. preco je tto tak? ja dodrzujem hygienu uuplne normalne, zuby si umyvam niekedy aj 2x denne, pouzivam obcas aj ustnu vodu, nejake plesne nemam nikde na tele vobec tomu nechapem. ona rovnako dodrzuje hygienu, sprchuje sa kazdy den. ak mate nejake napady alebo sa to stalo aj vam napiste to sem. vdaka

AdamKrt

tak mozes byt bacilonosic. V Tvojej ustnej dutine mozu byt rozne bakterie, ona moze mat oslabenu imunitu. Tebe to nic nemusi robit, mozes byt iba prenasac.

Keby jej urobili vyter a zistia o co ide. S najvyssou pravdepodobnostou, ak urobia Tebe vyter z ust, budes to tam mat. Ona vyzdravie a od Teba to chyti. Stale ju potom mozes nakazovat....

Keby Ti lekarka urobila vyter, mozes jej povedat, ze napr. vzdy ked bozkavas priatelku na usta, ze nieco chyti s hrdlom...

Alebo by mohl mat alergicku reakciu na Tvoje sliny, ak jes nieco, na co je alergicka. Ale skor budes asi prenasac...

miro99

polepetko: co je na tom zle? vecsinou rano a vecer obcas ked rano zaspim tak si dam len zuvacku tie zuvam aj cez deen, to musi stacit.

adam: to nebude problem v nej lebo ju to zacina stipat a palit LEN po oralnom sexe

AdamKrt

Zapal mocovych ciest, pripadne nejake tie bakteriuse moze priatelka chytit kludne z pouzivania tampona, ci ak si nieco ona sama, ci Ty jej zavedies napr. spinavymi prstami do vaginy. I ked si umyjes ruky, staci, ze chytis klucky na dverach...

Tiez, dnesne mlade baby, to je samy holy pupok, krize odkryte. Prechladne a ma zapal, ani nevie ako... Postaci aj sediet napr. na nejakom studenom schode niekde...

Infekciu moze chytit napr. aj vdaka castemu sprchovaniu, ak pouziva napr. nevhodne mydlo. Oblast vaginy ma uplne ine pH, ako zbytok pokozky. Na to sa hodia specialne pripravky, napr. ako je Saforelle sprchovy gel.