Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ISIC aktualizacia

lili13

Spytaj sa na studijnom ako je to u vas na skole, na UK je to tak, ze teta na studijnom ti nalepi znamku a ty si sama kartu za par minut na terminaly aktualizujes.

.evelina.

viete mi poradit, co mam zadat za login a za heslo na prihlasenie? da sa vobec prihlasit pokial nie je karta aktualizovana..diky moc.

jajkafr

aneta
my sme si ju museli v prváku aktualizovať na terminály, ale minulý rok nám to spravili hneď pri prolongácii

levanderka

hm prvaci dostavaju na zapise ISIC tak sa to opytaj rovno tam. my sme napriklad mali uz aktualizovanu. ked si platila poukazkou skole 7 alebo 8 eur tak si ju bude musiet aktualizovat ak iba poplatok za ISIC nejak 25 eur sa mi zda tak uz ju aktualizovanu mas.

mimls

nam vraveli na škole že si to ma každí sam spraviť, pri dverach bol terminal a na študijnom mi povedali, že si ju mam tam aktualizovať, no stavaju sa prípady, že terminal kartu odmietne, že ju neaktualizuje, potom treba na študijne...a inak nevie niekto kde sa dá ta karta dobiť aby som ju mohla použivať pri cestovaní MHD v BA, ak sa to vobec da, vopred dakujem...

neva

Na niektorých školách to robia automaticky, na iných si to robí každý sám.
Nič sa nestane ak sa postavíš k terminálu a urobíš to, alebo sa daj kartičku skontrolovať sprievodcovi vo vlaku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ISIC aktualizacia - Fórum - ZDRAVIE.sk