Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kradez mobilu

odpovedam

badka, ak je ten telefon kradnuty, vezmu ti ho a nic za neho nedostanes.

Mne davnejsie ukradli telefon. Zlodej ho predal niekomu dalsiemu, niekomu, kto nevedel, ze je kradnuty. Nasledne sa mobil nasiel cez IMEI a tomu cloveku moj telefon vzali bez toho, aby mu vratili peniaze za kupu a vratili mi ho. Je to problem toho, kto kupuje telefon "na cierno". Povodny majitel je v prave.

badka

Ahojte chcem sa poradiť. Mám mobil výše pol roka kupený s krabicou a príslušenstvom, ale bez záruky. Mobil som dostala od kamaráta ktorý ho urcite neukradol. A zrazu mi prislo predvolanie na výsluch od policajneho zboru ....ked som sa ta bola pýtat povevedali mi že ide o kradnutí telefón ...nevie mi niekto poradit ako postupovat??ved ja som ho neukradla ale ten výsluch bude divny....chcu si to potvrdit imeikom....maju vobec právo vziat si ten telefon ked sme ho zaplatili???mam pravo na nejake odskodne od toho co to ukradol?co mi hrozi?nevie niekto poradit ....???

lost

iPhone ma seriove cislo, tak ako GPS v nom...

Existuju aplikacie ktore sa daju nainstalovat a ak iPhone kradnu, daju sa lokalizovat, co ale nie je tento pripad (ale majitelia iPhone BY si to mali povinne nainstalovat, aspon BY mozno klesla kriminalita, alebo BY niekto nasiel cestu ako to obist), kazdopadne tu je o tom viac:
techpp.com

(6. TIP nie je odveci pre ludi co stracaju mobil casto, ale treba to stratit do ruky cestnemu nalezcovi)

A ano, JE TO MOZNE vystopovat, ale nikto to robit nebude, lebo pre nich to nema vyznam, ale skusil by som im ponuknut nalezne (tym policajtom), povedzme 10-20% z toho iPhonu..

Mobil je dobre mat vzdy u seba, ak je cenny.. samozrjeme aj peniaze, ak sa to da.. Vo svete su zli ludia (ktorim odkazujem ze nech sa necuduju ak im raz odseknem ruky, co BY som aj urobil, ak BY som takeho zlodeja prichytil pri cine :P )

Kamera by tam mala byt, len ktovie ci aj na toaletach.. Ale lahke to asi nebude :( Drzim palce nech sa vinnik najde !

bibi1234

megy10-ja Ta upne chapem, ja som zas stratila telefon a jeden mi ukradli a zakon schvalnosti bol v tom, ze to boli nove telefony... Ked som mala 2rocny mobil, zabudla som si jeden na WCku v poluse a nasiel ho straznik, ktory mi ho vratil... jeden tiez starsi som zabudla na lavicke, nasiel ho moj spoluziak zo zakladnej, ktory ma spoznal podla fotky na pozadi, tiez mi ho vratil a raz mi ten isty telefon vypadol pri vystupovani z auta, tak som si kupila novy a ten telefon mi nasiel partner, ked vencil psa asi po 5dnoch, bol upne v poriadku, ani ho nepreslo auto.. proste zazrak:O))) takze mam bohate skusenosti s pocitom, ze prisla som o telefon... Tak dufam, ze sa to tiez skonci stastne a ze tu kozu, co Ti ho vzala, niekto riadne potresta...

megy10

bibi uz som bola na policii uz som to nahlasila, ukradli mi ho z kabelky, ale neviem kto na zenskom wc-u dnes idem do toho baru kde som bola a maju tam kamery tak dufam, ze niekto bude zachyteny v tom case ako aj ja som bola na wc-ku, lebo puzdro bolo hodene z vonku pi dverach, ale velmi ma to serie keby to nebol darcek:-((((

bibi1234

vies, kto Ti ho ukradol? Ak by si to nahlasila ako trestny cin-povedzme, ze Ti nejaky muz povedal daj mobil, lebo Ta podrezem, tak by po nom isli a snazili sa mobil hned lokalizovat... Ked to nahlasis len ako kradez napr. z kabelky v elektricke, mozno, ale ani nemusia sa tym zaoberat-ako sa im na oddeleni bude chciet... Byvalemu spoluziakovi lokalizovali a vratili mobil po 3rokoch!!! Takze sa urcite oplati to nahlasit na policii, vezmi aj krabicu a papiere od telefonu so sebou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.