Darceky

Príspevok v téme: Darceky
Hugo881

Caute neviem ci to poznate ale ked uz s niekym chodite dost dlho pomaly vam dochadzaju namety na darceky k narodeninam, meninam, vianociam a tak. Ak by ste boli ochotny bolo by super ak by ste mi sem napisali nejake napady na menej obycajne darceky, ktore ste napriklad dali vasim polovickam uz po nejakom case chodenia ked vam dochadzali napady. dakujem :-))

soffa

po siestich rokoch -hodinky,retiazky,prstene,parfemy,oblecenie,a veeeeeeeeeeeela velllllla knih.priatel ma strasne rad knihy,on uz ma vzdy zoznam pripraveny ake chce,aj si ich objedna a ja len zaplatim .tak mame radost obaja,on z knihy a ja z toho ze on ma radost,a ze nemusim zhanat a behat po obchodoch zufala ze co mam kupit

arana

je vela napadov ty musis poznat co tvojho milacika zaujima ci pobavi... nie my... ja v poslednej dobe objednavam cez internet pretoze u nas velky vyber obchodov s takymito vecami nieje. Najdes vela stranok ktore ponukaju rozne srandicky ci aj normalne veci take nezvycajne co zaujmu len treba hladat a domysliet si ci je to vhodna vec :-) aby neurazila...