Skleróza multiplex

evina

pre durka
odporucila by som vyskusat prirodne produkty,mame s tym velmi dobru skusenost,manzel ma SM 3 roky,stav sa stale zlepsuje...
blizsie info na sukromnom meily

[zruseny12]

EVCCA,ja mam ,alebo skor som mala tieto priznaky trasenie ruk,neista chodza a zakopavala som uz sa pamatam po narodeni dceri a dcera ma 11rokov,a nikdy predtym som to nemala,vypadovalo mi vsetko z ruk,ako keby som stracala cit v prstoch...ja som bola na EMG a tam mi zistili,ze mam Tetaniu-z nedostatku vapnika.Takze mozno to nebude SM,NEBOJ SA.Tieto priznaky maju viac chorob...ale,aspon budes mat istotu po vysetreni,ze to nemas...mne zase neurol.poslala na sval.testy,lebo mala podozrenie na svalovu chorobu...ale nepotvrdili sa...len ta Tetania sa potvrdila uz po 2x....

jaja

Makra, aj v mojej blízkosti mám mladého človeka, ktorému v roku 2006 diagnostikovali vo veku 24r. sm. Prejavovalo sa to chôdzou, ale nebudem to tu rozpisovať, ale zatiaľ sme spokojní. Neužíva žiadnu chemickú liečbu, ale vďaka doplnkovej výžive sa jeho stav stabilizoval a normálne funguje. Dúfam, že nám to vydrží čo najdlhšie. Je dôležité veriť že to tak bude, lebo aj psychyka robí veľa.Ak chceš ozvisa, napíšem o akú doplnkovu sa jedná.

j

Aj moja matka má SM 20rokov. Zatiaľ nie je na vozíku a myslím, že je to silná osoba nakoľko nemá čas na chorobu myslieť, pretože má v myšlienkach len čo treba spraviť atď. Nemyslite na chorobu, ale na povinnosti, ktoré máte a vás čakajú. Pravdepodobne aj já mám SM. Robia mi vyšetrenia! NEVZDÁVAJME SA!!!