Ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: Ako sa mam zachovat?
lucka128

Ocakavam nejake rady :) dakujem

Chalan co sa mi paci ma konecne pozval von. Teda na jednu party. Problem, ze oni tam vsetci piju, fajcia a pod. A ja nie. Neviem ako sa mam spravat :/ Proste co robit, povedat aby si o mne nemysleli, ze som debil. Popripade ako sa zapacit tomu chalanovi, co robit, o com sa rozpravat.

Dakujem :)

lost

jajka001_

fajcenie je to takmer to iste ako branie drog :)

to ze to je jeho rozhodnutie mu neberiem, ale mal by fajcit tak, aby nedychal na mna (napriklad), respektive, ja beriem ako rozhodnutie nicit si vlastne telo (ktore ma zrejme len jedno) ako za volbu retardovanu, alebo aby to neznelo tak tvrdo, tak hlupu..

a to ze nevie prestat (ked uz do toho bol navleceny klamlivou reklamou, ze to neskodi atd), tak to uz je len jeho slabost..

proste alkohol, fajcenie, workoholizmus, a cokolvek ine, co vedome nici vlastne zdravie, telo a dokonca aj okolitu spolocnost, je prinajmensom megasprostost...

neviem preco to tak vnimam, na to by som rad prisiel, no vnimam to tak..

jajka001_

lost - ze niekto fajci neznamena ze je retard. fajcenie bolo poslednych 50 rokov podporovane a fajcilo 80% percent ludi. fajcit ci nefajcit je osobne rozhodnutie.

lost

Napadol ma jeden pribeh co tu niekto pred mesiacmi napisal a to ze jej priatel sa v sukromi spraval ako princ na bielom koni, ale v spolocnosti sa musel nutne vytahovat pred kamosmi a uz bol k nej zmierne chladny, alebo tak nejak...
Ta spolocnost je asi nastroj ako odhalit co clovek citi k druhemu, i ked, moze to byt aj dvojsecna zbran (ked je vonku mily a doma agresivny)...

lost

Spravaj sa presne tak ako sa spravas normalne, teda myslim, nemusis pouzivat ziadnu taktiku.. Ak si pomyslia ze si debil, ich(!) problem nie tvoj... Mozes si vybrat z milionov ludi, ktori maju radi prave nefajciara, nepijana a podobne, takze nemen sa aby si bola v ociach retardov (fajciar je u mna z dostatocnych dovodov retard) "in" alebo dobra (oni len chcu vidiet niekoho horsieho kao su oni sami, lebo su proste retardi), ale bud taka aka si, pre tych, ktori ta budu mat radi pre to, aka si :)

zuzic

no vies..ak by si planovala do buducnosi...najskor sa zda vsetko super nebudu problemy ale ked si zvyknete a na kamosoch mu zalezi...bude ti chodievat aj domov opity atd...neviem ja by som si to dost rozmyslela...

lucka128

Ja viem, ale ked sme sami tak proste vsetko je super, nikdy nepije, nefajci pri mne ci nieco. A na kamosoch mu dost zalezi. A ma rad aj mna. Tak neviem

zuzic

ja by som dala od neho ruky prec...chalan ktoremu sa paci v bande fajciarov a opijajucich sa...by ma nikdy nepritahoval

GiovanniX

podla mna ten chalan sa k tebe vobec nehodi,ja viem ze protiklady sa pritahuju,ale ver mi,nikdy to nedopadne dobre(vztah).

jajka001_

preco by si mali mysliet ze si debil? ved to je tvoja vec, ci fajcis a pijes a ci nie. len sa na nich neksichti za to ze oni fajcia a piju.