Makeup dermacol 24h - flaky

T-I-N-A

Nikdy som z neho fľaky nemala. Vyskúšala som značky od Max Factoru, Gosh až po Dior a Estée Lauder a tento makeup je veľmi solídny. Určite ho vyskúšajte. Samozrejme skôr sa hodí na zmiešanú až mastnú pleť, ako na suchú. Alebo sa dobre nakrémujte. :D

Sponqa

Dermacol 24h? A fľaky? Prvýkrát počujem. ;) Tento mejkap používam 3 roky. A môžem oduševnelo konštatovať, že okrem všetkých jeho ostatných výhod je to takisto jediný mejkap, z ktorého som v živote fľaky nemala. Nie je mastný, nezlieva sa do kútikov a vrások. Tipujem zlý odtieň a zlé nanášanie :) Ja miešam 1 s 2, jednotka je na mňa príliš svetlá, 2 tmavá. Keby som si dávala len 2 tiež by nebola rovnomerná. Takto nemám najmenší problém. Zmiešam si odtiene a neroztieram súvislo, urobím si bodky po tvári a tie poroztieram. Výborne sa vpije do tváre a ani po celom dni sa nelesknem ako po tom ospevovam Vichy Dermablende, ktorý som hneď vyhodila ;) Skús iný odtieň a inak nanášať, tento mejkap stojí za vyskúšanie :) Pre mňa je úplnou srdcovkou

[zruseny8]

praveze si davam stetec..6 hodin to je v pohodke :)
inac neexstuje na to nejaky videonavod?? :DDD viem mna uz blbosti napadaju..

[zruseny8]

aj ja mam ten fixacny puder, ale nebola pri nom ziadna hubka a vydrzi ti to? neviem ci si ja tie flaky nahodou tym pudrom nerobim. neviem povedat, lebo si asi neviem ten puder naniest..

senska

je to strasny make up, uz nikdy viac na tvar.obsahuje celu skalu parabenov...vraj hypoallergenny, to je skor na smiech. ktokolvek ma alergiu na nejaku kozmeticku zlozku tak ma z neho vyrazku.