FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: bolestivy krcok maternice pocas tehotenstva

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "bolestivy krcok maternice pocas tehotenstva" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    Iva 7813.09.10 10:17??.??.44.101

ahojte,

som v 20 tyzdni tehotenstva, prave sa liecim na silny zapal.v poslednej dobe mam akoby bolesti na krcku maternice.ta bolest vystreluje, nie je trvala.obcas ju citim aj na vonkajsich genitaliach. neviem, ci je to normalne v tehotenstve (je to moje prve).prosim, info, ak mate podobne skusenosti.

dakujem

• Iva 7813.09.10 10:42??.??.44.101

dakujem.

neviem, ci sa mozem aj nejako inak preliecit, ako uzivanim tych cipkov. sama neviem, co robit, ci mam len lezat, nikam nechodit...

• rena2313.09.10 10:36??.??.79.35

Macmiror sa pouziva pri zapaloch posvy. davaj si na seba pozor a poriadne sa preliec, pretoze silny zapal moze vyvolat predcasny porod. Ak mas nejake pochybnosti, radsej zavolaj lekarovi.

• Iva 7813.09.10 10:30??.??.44.101

neviem, ci je to presne z krcka, proste mam taky pocit.

doktor mi nepovedal, aky to je zapal, len mi zval kultivaciu z posvy a vysledok bol, ziadne bakterie, len silny zapal, beriem cipky Macmiror 500.

• rena2313.09.10 10:22??.??.79.35

Ak vies, ze bolest vychadza prave z krcka - tam je minimum nervovych zakonceni, takze je takmer necitlivy. Preto sa napr zmrazovanie moze robit bez anestezie. Myslim si skor, ze bolest vychadza z maternice. Na aky zapal sa liecis? Ak mas zapal v posve, mozes ho citit aj zvonka.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch