Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
natalia123

Ahojte ludia. Mam vztah rok a pol a problem spociva v tom, ze mam ziarliveho priatela. Mam celkom velke prsia k svojej postave a stale, ked ideme po ulici zakryva mi vystrih, pozera sa na chlapov ci sa mi nahodou niektori nepozera na prsia a ked ano, tak uz na mna krici, ze vyzeram vulgarne. A to ani nie su velke vystrihy. Vyhraza sa mi, ze ma opusti, ked ho nebudem pocuvat.Vraj sa zena nema pravo hadat so svojim chlapom. V zime je ako tak klud, ked nosim rolaky, ale v lete je to hrozne. Stale mi vycita, ze preco mam take velke prsia, ze len putaju pohlady chlapov. Mne sa nechce sa s nim stale hadat, ale nechcem ho opustit, lebo ho lubim...co mam robit, poradte mi prosim...

AdamKrt

Mile damy, skuste si dat dole klapky z oci. Nikde som nepisal, ze nieco take robim alebo by som urobil ja. Naviac prialku vobec neobmedzujem, debatu, ktoru som mal s nou bola o tom, ci sa mi paci to, ci ono a ja som povedal, ze sice hlboky vystrih neni zly, ale osobne sa mi nezda vhodne, kedze je zadana zena, aby musela prsia vystavovat s takym vystrihom. Na druhu stranu dobre viem, ked som s nou kupoval neraz oblecenie, ze 90 percent z oblecenia ma vystrihy, ktore damam, co maju vacsie prsia, dost odhaluju. Takze i keby chcela chodit s mensim vystrihom, ma problem s oblecenim, take najst :) A nebojte sa, nikoho nedrezurujem. Povedala, co sa jej paci a take oblecenie som jej pomohol vybrat. Ziadne vrecia s dierou... :-D Rada so mnou nakupuje, lebo sa jej paci to, ze jej viem sadnut v jej vkuse a mam dobre oko na osatenie.

ZU17

ADAM_KRT: samozrejme, ze si vazim svojho partnera a za nic na svete by som ho nevymenila!! Ale my sme dvaja rozumni dospeli ludia - neobmedzujeme sa (napr. kto co ma nosit, alebo nie). Je jasne, ze nechodime po ulici jak kurevnici, ale ani ako mnisi... A dokonca, ked sa "nahodim" (slusne, moderne, ale nie jak kurva) tak pri mne chodi ako pav :-)
Akceptujeme sa a to je podstatne! Ja nechodim ako stetka (nedrazdim zbytocne sprostych uslintanych chlapov) a ani on nikoho nepotrebuje zvádzať - nema na to dovod.

Tvoj nazor ti neberiem, ale nie je prilis rozumny, tiez z neho citim majetnicke sklony a obmedzovanie,sorry.

Slobodna

Adam krt ty si podľa mňa nebezpečný človek ako muž. Oblečenie ženy nie je pozvánkou pre muža na sex, to si myslia iba muži, ktorý neakceptujú ženy a ich NIE.
Ty by si bol zrejme rád keby ženy chodili zahalené od hlavy po päty a najlepšie by si tú svoju držal doma pod zámkom. Aj toto je extrém milý Adam krt, niektorým ženám, najmä tým, ktoré zažili sklamanie a mali poväčšine mužov chrapúňov sa tvoje priority, názory môžu zdať skvelé a príťažlivé, no rozumná žena za tým vidí čosi iné. Treba si položiť otázku, či tá žena chodila s takým výstrihom aj pred tým než začala chodiť s týmto mužom, ak áno, tak je to dosť smiešne, pretože on si ju vybral práve preto a teraz jej to zakazuje? To je vlastníctvo a sebectvo. Ak tak začala chodiť oblečená až po tom ako spolu začali chodiť, tak to nerobí ani tak pre iných mužov ako pre toho svojho, aby začal na ňu trošku žiarliť a vážil si to čo má. Ibaže on reaguje práve naopak a nie tak akoby mal.
nathália09 : " Ja svojho mužíčka milujem,a robím všetko tak aby bol spokojný.Takisto to očakávam aj od neho." aby si raz nebola nemilo prekvapená, keď sa takto podriaďuješ svojmu mužovi a dávaš mu úplne všetko. Takí muži si obvykle nájdu milenku a opúšťajú svoje ženy, partnerky.

usiko

natalia,nemas problem vo vztahu, tvoj chory priatel ma problem a dost vazny....a skor ci neskor ta zacne obmedzovat v mnohych inych veciach.....by ma tak zaujimalo, ako si chodila oblecena v lete v tyxch 35 stupnovych horucavach? leby my asi skoro vsetky sme nosili trocka na tenucke ramienka a kratasy alebo kratke sukne, pretoze bolo fakt teplo.....ty si co chodila v saaariiii? alebo vo vreci? mi nepovedz ze si dokazes takehoto cloveka normalne vazit, ved ten ma problem sam so sebou. keby nemal,tak je pysny na teba a nevravim, ze by ta ukazoval, ale bol by hrdy ze ma priatelku za ktorou sa kde kto obzrie....ty kokos, takeho nesebavedomeho chlapa by som poslala vies kam.....

whee_ee

adamkrt a niekto si vycihne tú decentnú zahalenú, pretože ho vzrušuje, že je možno panna, jej nevinnosť atď... koľkí znásilňujú deti..myslíš, že preto, lebo chodia vyzývavo? kde žiješ?

m,mlk

Adam, za to, ze je chlap idiot a uchyl, zena nemoze. Aj keby pred chlapom chodilo tisic vyzyvavych zenskych, normalny chlap sa vie ovladat.