Terramedica Bratislava - Petržalka

jkadkl

To som uz pozerala..nechcem detoxikaciu ani nic podobne, na tie prirodne preparaty moc neverim.. chcela by som skor vediet aky mate nazor na bicom 2000 na ten pristoj co na zaklade vyzarovania tela (alebo nieco podobne) zistí, ake mate problemy s organmi, ci mate dostatok vitaminov, ake mineraly chybaju v tele, zisti zapaly a podobne?? Nie je 75€ vela? Ak je to ozaj ucinne a problemy odhali..tusim to vyskusam

sim-karta

no predovsetkym si dali nazov "klinika",co je nepravda, lebo klinika je len lozkove oddelenie. asi chceli posobit viac profesionalne. to je prva nedoveryhodna skutocnost. to dalsie zistis az ked vyskusas. len mozno uz budes potom o niekolko eur lahsia :-)). dolezite je nie to, ci sa niekde niekto okolo teba vrti a usmieva sa na teba, ci prides do krasneho elegantneho prostredia, ci si robi reklamu vo vsetkych casopisoch, ale ci ti jeho liecba aj naozaj pomoze. lebo vytvarat dojem dnes vedia hlavne ti, ktori z nas iba tahaju peniaze. a pocula som, ze za tym stoja sami bohaci, cize dalsi krok smerom k verejnosti zarobit balik. v bratislave posobi jeden cinsky akupunkturista, cca okolo 50 rokov, uzasny clovek. pracuje sice oficialne, ale skromne, v malych priestoroch. ludia ho zboznuju, lebo na nom vidno, ako svoju pracu miluje a ze im chce aj naozaj pomoct. od neho sa odchadza "zdravo". dostat sa k nemu do terapie je vsak velmi tazke, caka sa aj rok. taky ja dobry.