herpes :(

Filaga

Vela sa bozkavas s cudzou havetou alebo mas vela oralneho sexu ? ked mas taku citlivu plet tak to moze byt zarodok tvojej haveti na puse. Natieraj si to so zltym z ucha (je to na kutiky, mozno aj na herpes to pomoze, nechame si to spolu potom patentovat).

broki

Ahojte, prosim, poradte mi nieco na prevenciu proti herpesu, som uz zufala. vpo slednej dobre sa mi herpes robi kazdy tyzden! Standardne na brade. skusam uz vsetky mozne prostriedky, ale neviem si uz rady. jeden sa mi dolieci a hned sa spravi dalsi :-(

adrejka

Herpes je virusove ochorenie .Jedincovi u ktoreho sa herpes vyskituje castejsie sa jednoducho nakazil v rannom detsve .Obdobie kedy tento herpesial virus mozes chytit je vo veku 3-5 rokov.Tento virus v tebe driemal a teraz su tu nasledky.Chytai ich deti ,ktorych nakazeni dospeli nakazili .Preto sa deticky nemaju bozkavat na usta .herpes sa vyskytne v takych situaciach ako napriklad,stres,unavenost ,vycerpanost,labilnost.ipujem ,ze sa ti vyskytuje dva krat do mesiaca .Skor nemoze ,lebo je tam i niesom si ista niekolko dnova inkubacna doba.Maz z usi ,fuj ,ale fakt su tam protilatky,produkovane vlastnym telom.Ak herpes prave zacina,da sa ho tymto zbavit..Vela stastia

xypsilonka

Neviem, ci pri tych naplastiach herpes nevyrastie, pretoze ja som si ich davala uz na pľuzgieriky... ale ked to das dole, tu naplast po niekolkych hodinach, tak je to mokre... vytahuje to tu vodicku z pluzgierikov a neuveritelne rychlo sa pľuzgier strati a urobi sa chrasticka, takže to nie je také bolestivé,,, ale podľa toho, ako to účinkovalo už na vzniknutý herpes predpokladam, že ak to nalepíš včas, tak nedovolí herpesu, aby sa vôbec vytvoril. Sú fakt super.. odporúčam :)

monikaaaa

xypsilonka, ked si natriem zoviraxom herpes, ktory sa len snazi vyrast, nevyrastie vobec. ako funguju tie naplaste? herpes tiez nevyhukne? na zoviraxe mi vadi, ze je biely...

xypsilonka

Pekne ďakujem za rady :) no.. skúsila som všetko :D aj B-komplex... to zaberá :) tie nové náplaste na herpes čo reklamujú sú úžasné, odporúčam, kto má problém s herpesom a aj mastičku Herpesin a tá je božská :)

vikaaaaaaaa

xypsilonka ti vravim teraz tuuu ze naj naj pomoze ked si kupis v lekarni herpesin to ti zmizne hnedd ja to pouzivam dakedy ked sa urobi a zaberaa tooo

rata

Najlepšie čo zaberá na herpes /vyskúšané na celej mojej rodine/ je bylinný prípravok AUDIRON. Dostanete ho však kúpiť len u špecializovaných predajcov. skúste pozrieť aj www.energy.sk

sashka

Ja mam 16 rokov a mavam ho uz od asi narodenia.ked som bola mala tak skoro kazdy mesiac ale teraz tak raz do roka.mne na to nepomohli ziadne lieky ani injekcie...to je proste virus ktory maju niektory ludia v tele a ked mas znizenu imunitu alebo si v strese tak vypukne.jedine co pomaha je natriet si ho zoviraxom alebo tea tree oil-om a nebozkavat sa 7 dni:))