pribrať? nepribrať?

Príspevok v téme: pribrať? nepribrať?
iwus93

Mám výšku 165 cm a 48-49 kg, podľa mňa váha nie je dôležitá skôr miery...
prsia: 83 cm
pás: 63 cm
boky: 88 cm
merala som si aj obvod stehien 51-50 cm
Jem 5x denne ak sa mi podarí, alebo 3x denne hlavné jedlá
podľa vás by som mala pribrať??
spolužiačky mi hovoria, že dokážu zjesť na raňajky 4 rožky, no nechápem ako to zvládnu, ja mám problém s 2 rožkami, 1 mi stačí

Neviem či sa mi oplatí pribrať, pretože mi to skôr ide do bokov ako do pŕs

Asi by som mala mať tak 52-53 kg, neviem ale ja sa cítim takto lepšie ako kedysi

nojasomja

prave vcera som sa merala a mam takmer rovnake miery ako ty:
prsia 83, pas 62, boky 90. Pritom mam vysku 160/47kg. A strasne by som chcela este pribrat.

monica gazpio

S tým priberaním neblbni. Nerob to. Ale chápem, že chceš mať väčšie prsia, ale pozri sa na to takto: Je lepšie mať malé, ako ovisnuté a ťažko kúpiť podprsenku. Ja som na tom podobne. Priberám na bokoch, aj keby som mala 120 kg tak prsia budú stále malé. Myslím, že je lepšie priberať rovnomerne. Ja si nemôžem dovoliť pribrať, lebo som typická hruška a mne sa to nepáči. Jóóój, jak závidím chudým babám, ktoré si môžu obliecť na seba čokoľvek, aj lacné veci. Mňa niektorí ľudia kritizujú, obliekaj sa inak a bla, bla, bla. Už ma to unavuje, ale nemôžem za to, že nemám príjem 1500 EUR. :-(

nojasomja

ja mam zase vysku 160cm a vahu 47kg a pripadam si moc chuda, hlavne hore na hrudniku...ja by som chcela pribrat aspon na tych 50 -rada by som aj viac-ale nejde to :((

iwus93

wonderbra...práveže kosťou by som to nenazvala, sú aj chudšie baby a to ma dosť irituje, a ešte ked majú veľké prsia..hm už je na čo pozerať

wonderbra

iwus, ved musis byt kost:)) neries taketo veci, lebo sa tym zacnes zaoberat az prilis a spadnes do sraciek s nazvom anorexia alebo bulimia. vela bab ti moze zavidiet take suuper miery:)
inak, vsimla som si, ze baby, ktore maju vahu a miery akurat v pohode sa najviac zaoberaju samy sebou, ci schudnut alebo neschudnut..

iwus93

ja aj cvičím na orbitreku každý deň okrem víkendov, ale už si netrúfam radšej jesť o polnoci sladké, to fakt že len výnimočne ked ma prepadne chuť, ale zriedkakedy...ked chcem tak priberem, len zvýšim porcie jedla, ale zo stresov cez leto sa mi stiahol žalúdok, tak za to som aj schudla
kamoška má možno niečo so štítnou žľazou, alebo má pásomnicu, alebo má v génoch štíhlu postavu...

zuzic

bud sebaista a spokojna so sebou:) mas uzasne miery..co sa tyka toho jedenia so si vsimla ze chudsi mozu zjest aj vsetko sladke po nociach a nepriberu:) kamoska ma podvahu a vkuse je vsetko sladke kaloricke atd a nemoze pribrat aj ked chce...pravda kazda chceme co nemame...no pokial mame zdravie nic nam nechyba;) tak podla mna pribrat nemusis a ani sa tym netrap

iwus93

no niektoré fakt že doslova, zjedja toho vela, pomyslím si že majú asi 2 žalúdky, a hlavne sladké jedia, pritom niektoré sú normálne vyzerajúce 170/56 kg, alebo 160/52, pritom vyzerá chudšie než ja, nemáte mi čo závidieť, chcela by som väčšie prsia (menšie 3), ale každá chce to čo nemá