Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co by ste chceli byt?

jajka001_

hm, nieco na tom bude. predsa len, sediaca zena bafkajuca fajku mieru nevyzera moc pritazlivo :) a lepsie byt krkom ktory kruti hlavou...
jasné, lovcov nikdy nie je dost.
urcite sa rozrastieme, šaman sa nájde, a kym nie, môžem ho zastupiť. budem veštiť z kostí a tak :)
už aj meno sa mi marí...čosi s vetrom...Letná Víchrica? nieee....Jarný Vánok...nie, prislabé...hmm..Nočná Búrka :))

kafe

Jajka, lost ešte nevie aké hrozné je šéfovať dvom neskrotným indiánkam.. neboj, budeme mu robiť zle a búriť sa a on z nás ošedivie :) Ale náčelníka musíme mať.. to kde by sme boli. Mladý Medveď.. pekné :)
Šamana vôbec nevidím ružovo.. toho asi nenájdeme. Ale rozmnožujeme sa.. aha - nestifa.
Nestifa, lovcov nikdy nie je dosť. Ty si dlhovlasá indiánka či mladý bojovník? Trochu sa predveď - prezraď tvoje zručnosti, talenty.. nech vieme aký poklad sa hlási do nášho kmeňa. NEschopákov NEbereme.
He-he a ja som si vymyslela meno - Besná Veverička.

jajka001_

no hľa!tak ja tu lovím bizóny a nejaký chlap je náčelník lebo je chlap! uff! a ešte k tomu Mladý medveď! ešte ani skalp neulovil. toto si musíme prediskutovať. howgh.
musime zohnať šamana...

kafe

jajka ty sa nezdáš :) zabiť bizóna.. Dranie z kože NEmôže byť ťažké, naň sa hlásim dobrovoľne. To pitvanie sa mi zdá ťažšie, to by som obišla a len tak skraja odrezala všetko mäso, čo by som videla. Vegetariáni nemôžeme byť, z čoho by sme postavili stany, aj obliecť sa treba.. aj keď to mierne pásmo.. stačia nám sukienky z paliem? :) Nie, nie vegetariáni nie, tí vôbec nie sú akční.. to lovci sú.. hm.. romantickejší, svalnatejší, majú lepšiu kondičku (keď naháňajú antilopy namiesto pozerania ako rastie tráva).. a tak.
Názov ostrova.. neviem. Napadlo ma len KamaOle.

Lost.. juch! Jajka kukaj, ďalší chlap v kmeni. Potrebujeme náčelníka a pretože tvoj muž je nezvestný (internetovo neprítomný), jediný kandidát je lost. Čo na to povieš, lost? Budeš náčelníkom Internekitov? A tiež, mali by sme si vymyslieť nejaké pekné indiánske mená..

lost

kafik, no moze byt, tak by som bol lovec :)
zlebo ak by sme boli kmen "Vegorindov" (povodne malo byt Vegorianov)(alebo ako skomolit vegetraian indian :D ) tak by som mohol byt zberac :D

ST

Atrej z rozpravky Nekonecny pribeh lebo bol pekny odvazny mal bieleho kona a vedel si pokecat aj so starou korytnackou a tak dalej....

jajka001_

ja by som toho bizona zvladla :) ale drat z koze a pitvat a rezat brr..mozeme byt vegetariani?
a názov ostrova?

kafe

Lost ale viacej by si sa nám s jajkou hodil do nášho kmeňa. Vieš zastreliť bizóna? Ak nie zastreliť, tak ho môžeš aj holými rukami zabiť.. trúfaš si? :)
Jajka, zhrniem to. Sme divoký kmeň Internekitov, bývajúci na ostrove, po večeroch tancujúci pri kockatom toteme s káblom okolo krku.. no neni to krásny život? :) Všetci nám môžu závidieť..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co by ste chceli byt? - Fórum - ZDRAVIE.sk