Novinka - farba na vlasy Syoss

hanala

Mne moc nesadla táto farba. Ja si po dlhom skúšani tej najkvalitnejšej farby objednávam už len tie profesionálne a nie tie, čo dostať v drogériách. Kupujem ich na Notino a stoja ešte menej, ako tie z obchodu

M.A.C.A

ja som si kúpila farbu syoss extrémne červenú a som s ňou moc spokojná ..... vlasy mi ostali hebké a vyzerali zdravo ... farba vydrží dosť dlho ( mne vydržala asi tak 2 mesiace ) takže odporúčam syoss farbu nesmrdí a neničí tak vlasy :) :) :)

lenocka_8

Neviem no ale ja som si pred týždňom zafarbila s mixing colors či ako sa to volá a odtien zmes tmavej čokolády ako otieň krásny veľmi sa mi páči ale vlasyy hruza, začali sa mi strašne rychlo mastiť a nikdy predtým som s tým nemala problém. A hrozne ma to štve lebo mám isť na brazilsky keratín a po ňom nesmiem 4 dni umývať vlasy tak neviem ako to vydržím :)

mia3683

ahojte,
k tomu stipaniu by som urcite povedala, ze ak mate cerstvo umyte vlasy a idete si dat farbu, tak kazda vas bude stipat. farba syoss ma velmi milo prekvapila. davala som si orieskovo-hnedu, chytila super a dokonca ziadny rozdiel na vyrastenych vlasoch a farbenych, proste jeden odtien. vlasy zostali pekne hladke a vyzeraju velmi zdravo. naozaj som milo prekvapena a velmi spokojna.

kaciatko_7

laločka, keď si kupuješ novú farbu, ktorú si predtým nepoužívala, tak ju treba najprv vyskúšať ako bude pôsobiť na pokožke... na predchádzajúce farby si alergiu nemusela mať, no to neznamená, že ju nebudeš mať na všetky farby...
ďalší dôvod môže byť ten, že laločka mala farbu blond, tie tmavšie odtiene by nemali štípať

janaaaaaaaa

basenka a aku farbu vlasov mas teraz? potom daj vediet ako to dopadlo, lebo tiez som si ju chcela minule kupit ale zda sa mi tmava

Bašenka

lalocka: je pravda na každeho farba môže posopit inaksie , a to ze ta stipala farba neznamena ze ju hned nemas odporucat. Moze to byt tym ze farba syoss moze mat inaksie zlozenie ako garnier a to zlozenie ti neposobilo dobre. A možeš mať aj z tejto farby alergiu.

Ja si dnes idem kupiť intenzivnu červenú :) som úplne zvedavá ako to dopadne :)

nyky20

Chcem sa spýtat, či mal niekto podobný problém s tým štípaním ako "lalocka".
Chystám si kúpiť tu intenzívnu červenú. No trošku sa toho bojím, či to nebude moc výrazdné, chcela som tu mahagonovo - hnedu al. ked som ju videla na krabičke a nie cez PC tak sa mi moc nepáčila. A bojím sa docela, či to teda nebude štípať. Dakujem za prípadnu odpoved