co si o tom myslite,,?

cajik

podla mna je nemozne aby si nedospele 15rocne dieta rozumelo s dospelym 33rocnym chlapom. ani s 23rocnym. proste takito ludia su na uplne odlisnej urovni.

olpačo

Ja som na túto tému dosť citlivý...pred dvomi rokmi - mal som 17 - ma nechala 16-ročná priateľka kvôli 29 ročnému "mužovi" s autom, prácou, titulom, peniazmi. Ten ju ani nie po mesiaci pretiahol a odkopol. Nenávidel som jeho, ju a seba. Pointa toho všetkého je, že 15 ročné neskúsené dievča nedokáže uspokojiť dospelého muža, a naopak...a to nie len po sexuálnej stránke. Skúsený kurevník nemá k dievčenskému telu taký rešpekt ako jej rovesník, s ktorým by pomaly a opatrne odhaľovala tie "tajomstva sexuality". Dievča sa väčšinou namotá na auto, vyspelosť, "úžasné" darčeky, ktoré si mladší chlapec väčšinou dovoliť nemôže. Z môjho pohľadu je to proste nesprávne...aj keď nevravím že sa nemôže stať výnimka...ale fungovanie vzťahu medzi neskúseným dievčaťom a dospelým mužom ktorý už čo-to zažil, po akejkoľvek stránke, je veľmi nereálne.

isabella

liones... kedze rok a 9 mesiacov, tak mohla mat kludne 13 :-DDD
a co si myslim?
on: chory pedofil
ona: ... hmmm... ale ja nechcem byt vulgarna :-DDD

lioness_01

fíha, takže to ona mala 14 keď s ňou začal chodiť?

tak to je potom ten chlap trošku zrejme psychicky / mentálne nie zrovna najzdravší...

niekde bude u ňho chyba... u nej samozrejme tiež, ale to by som až tak neriešila...

kafe

Čo si o tom myslim JA? Nič. Vzťah ako každý druhý, trochu vyšinutý, trochu iný.. nič nové pod slnkom.
Ale teším sa na debatu, čo sa tu strhne :) možno..