este par kil dole, ale ako?

katikkk

no myslim ze by som ju spalila aj pri pol hodine na steperi, len ja som neni moc na energiu z ovocia ked idem na cykloturistiku, a uz som si na tie tycinky dost zvykla :/

Lukasinka

Ok v pohode. Jasné chápem že keď ideš na bike potrebuješ nejako ,,dotlačiť" kj ale tie sa dajú získať aj s lepších vecí než musli tyčinka. Ale zas pri 70 km to spáliš

doubledog

daj si na chvilu od chudnutia pauzu, tak tyzden dva.
zmierni cvicenie, stravu samozrejme tiez uprav prislusnym sposobom.
potom pokracuj znovu rovnakym sposobom, ako predtym.

katikkk

tie tycinky do seba cpem aby som naplnila dostatok energetickej hodnoty a bez toho ked idem nejakych 70 km na bike by som asi skolabovala, ja cukor potrebujem, lebo zo vzduchu sa mi sportovat neda, nevravim, na tak dlhsie idem raz za tyzden ked je cas a pecivo tiez potrebujem denne jest.. ale robievam aj tak, ze olovrant vymenim s vecerou...

kloa aj ja chcem aspon 55 vazit :) ale mam pocit ze sa to uz nehybe dole ta vaha ale skor o nejakeho pol kila hore :/ tak zacina semester, tak zas budem mat este viac pohybu.. uz asi len pohyb pomoze, ked stravu mame ok :)

Lukasinka

No tie musli tyčinky radšej nie, pchajú tam plno zbytočného cukru a ovcie skôr doobeda a na veceru chlebik uz radšej nie, skúr radšej na olovrant, večer skúr bielkovina. Biely nizkotučny jogurt skus nahradiť probiotickym z nizkotučných síce odoberú tuk, ale pridaju plno sacharidov čiže si moc nepomožeš. Skús do stravy zahrnúť aj semienka a orechy NATURAL a ryžu cestoviny a chlieb tiež radšej celozrnné

kloa5

katik, ja ma presne istu vysku a kg ako ty. a tiez som schudla ale5 kil a teraz to uz nejde a tiez jem 5 krat denne zdravo a cvicim... co len urobime? moj ciel je 55 kg

katikkk

tak ja mam od bmi 16 daleko :D mam 20 ... na ranajky vlocky s acidkom alebo bielym nizkotucnym jogurtom, na desiatu ovocie alebo musli tycinku, na obed co pride, vacsinou ryza s kuracim maskom alebo cestoviny so zeleninou alebo maso so zeleninou (ku kazdemu obedu jem zeleninu cerstvu) na olovrant este ovocie a na veceru nejaky cottage, zelenina, jeden krajicek chleba alebo sunku so zeleninou a ked som este neskoro hladna, tak daky ten kalerab a s pohybom je to tak, ze ked som mala volno, tak som uplne kazdy den cvicila a teraz len tak tri razy do tyzdna stepper alebo beh alebo korcule ci bicykel... meriam 175 a vazim 61

hm?

a kolko vážiš a meriaš? podľa mňa je bmi 16už málinko...ja keď som mala bmi 16 ma dali na psychiatriu z anorexiou tak bacha

Lukasinka

Hod jedálniček a čo cez deň robíš a poradí sa. A ešte k tomu pohybu, hýbať sa keď sa dá je síce fajn, ale lepšie je hýbať sa pravidelne 3-4 krát do týždňa po 45 - 60 minút