Neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť
LadyOpium

ľudia už fakt neviem čo mám robiť zajtra idem psychiatrovi ako každý mesiac a už neviem čo mám robiť mám horší stav všetkého trpím depresiami, mám suicidálne sklony, myšlienky mám celý čas pokusy tak 6krát do roka a za každým za zo psychiatrie vrátim ešte viac chorá ako som tam išla skúšala som iné ako furt sa len rezať a chcieť umrieť ale nedarí sa mi to skúšala som už naozaj všetko hrozne by som chcela psa ae mamka mi ho nechce kúpiť ale ja viem že by mi to pomhlo a keby ne psa aspoň myš lebo ja sa cítim hrozne sama a počítam dni kedy sa zbijem stále si to plánujem a nakoniec skončím na psychiatrii s poruchami osobnosti a suicidálnymi tendenciami ja už fakt neviem ako ďalej...už nechcem žiť takto každému len problémy vyrábam ja už nevládzem s ničím ja chcem umrie´t ale evyjde mi to asik a nenávidím moj život!!!!!:,,,,(

proserpina

deria, to máš pravdu, že to netreba preháňať...ja som kedysi raz mala homeopatikum nejaké na nádchu, ani nepamätám či pomohlo. Ale v živote by ma nenapadlo že by to niekto mohol súdiť tak negatívne. Nechápem, prečo by to malo mať niečo s okultizmom.

Bella, ja netúžim po láske, aj ked tomu neveríš. Ja túžim po večnom pokoji, chcem prestať vnímať okolie, celý svet...Mám však strach sa zabiť, lebo čo ak ten pokoj nenájdem a budem naveky niekde blúdiť (myslím svoju dušu)...Terraz sa cítim ako medzi dvoma kameňmi, nemám žiadne východisko a je to príšerný pocit. Načo mi je láska? Je to tak pominuteľná vec, že je to zbytočné. Vlastne tak ako všetko.

Deria

co prosiiim?! okultizmus?! prepac ale to je dobry nezmysel. ja poznam homeopatiu uz roky a este som nezazila jej negativne ucinky.
predstav si, keby si v dobe, ked este neexistovalo svetlo, jednoducho zrazu zazala svetlo s vypinacom, vies si asi domysliet, aka by bola reakcia ludi, ti by chudaci mysleli, ze to je najaky diabol, demon, ci co. neviem potom, podla coho sa riadis, ak nie toho "ten ma pravdu, kto (vy)lieci".
inac, ten link o tej lekarke som si pozrela. skoda, ze jej niekto vsugeroval, ze za homeopatiou su nejake diabolske sily, pretoze sama priznala, ze detom tou homeopatiou pomohla. a ze zacali mat neskor problemy? zrejme preto, ze homeopatiu vysadila a nie preto, ze dozvuky prisli neskor.
ja som tiez veriaca ale netreba to prehanat a verit kazdemu nezmyslu.

bella12

Deria,
musím Ti oponovať. Nie vždy má pravdu ten, kto lieči. Dôležité je totiž spýtať sa, za akú cenu - a tým nemyslím peniaze. Homeopatia patrí do okultizmu a od toho ruky radšej preč. Niečo o jej podstate pripájam v nasledujúcom linku:

www.redemptoristi.sk

proserpina,

prečítala som si, že si sa vrátila z liečebne a necítiš sa veľmi dobre. Vieš, čo by Ti v tejto chvíli najviac pomohlo? To, čo potrebujeme všetci - či sme chorí alebo zdraví - pocit, že sme milovaní. Cítila by si sa lepšie, keby si vedela, že:

to, že si na svete nie je žiadna náhoda? Že Niekto chcel, aby si tu bola a miloval Ťa ešte predtým, než stvoril celý vesmír a našu zem? Že sa na Teba tešil a čakal milióny rokov, kým si sa narodila? Že si jeho vytúženou dcérou, ktorá je tak jedinečná, že miesto v jeho srdci, ktoré je rezervované len a len Tebe, nemôže obsadiť žiadny iný človek na svete?

Pozri do svojho srdca a nájdeš tam túžbu milovať a byť milovaná, ktorá zatiaľ nie je naplnená alebo dostatočne naplnená. A nie je práve nedostatok pociťovanej lásky práve na začiatku všetkých Tvojich problémov?

My sme len ľudia, naša schopnosť milovať je závislá od toho, ako nám bola prejavená láska. A každý sme iní, každý má inú potrebu lásky. Ty si jej potrebovala veľa, veľmi veľa. Odpusť tým, od ktorých si ju očakávala a nedali Ti ju v hojnej miere. Možno ani oni nepocítili toľko lásky, koľko potrebovali. Možno si mysleli, že to, čo Ti ponúkli, stačilo, pretože aj im toľko stačilo. Bez ohľadu na to, Ty si vždy bola milovanou dcérou, vytúženým božím dieťaťom.

Môže to byť naozaj pravda?
Ja cítim, že áno. To však Boh musí byť iný, lepší, ako si o ňom myslíme. Je taký dobrý, že by sme to ani nečakali. Čítam teraz nádhernú knihu - ON a ja od Gabrielly Bossis. Je to to najkrajšie, čo mi kedy bolo adresované. A vieš čo? Všetky tie úžasné slová sú bez rozdielu určené každému človeku, aj Tebe - alebo práve Tebe. Ak si smutná, ak nevidíš zmysel svojho života a toho, čím už tak dlho prechádzaš, začítaj sa do stránok tej knihy a nájdeš povzbudenie, útechu a hlavne veľa veľa lásky od Niekoho, kto Ťa naozaj miluje.

Deria

LadyOpium,
pisala som, ze by si sa mohla obratit na toho Jozefa, ktory ponuka v tejto teme kontakt na seba a ktoremu homeopatia pomohla! On ti povie, ci je to drahe, atd..Ja nezijem na Slovensku, takze ti dobreho a nie draheho homeopata neviem poradit. Samotne homeopatika nie su drahe, zalezi, kolko si berie za sluzbu. Ale pre tvoje zdravie by mozno rodina pomohla?

proserpina

deria, netuším, kde by som mohla nájsť nejakého homeopata a tiež neviem kde mám zobrať na to peniaze - predpokladám, že poisťovna mi to nepreplatí

Deria

Dievcence, teraz som si to precitala v tejto teme viac dozadu. Faktom zostava, ze sami sa z toho nedostanete a psychiatri, psychologovia a lieky ako vidiet moc nepomahaju. Tu ide o zivoty a o vase mlade zivoty, preboha! Tak som nad tym uvazovala, preco sa branite tej homeopatii? Preco neprijmete Jozefovu pomoc? Treba predsa skusit vsetko. Ak vam nepomoze, tak vam neuskodi, ved lieky skodia viac. Nahodou, ja mam s homeopatiou tiez dobre skusenosti. Ze to nie je vedecky podlozene? No a co? PRAVDU MA TEN, KTO LIECI! Este sa moze stat, ze v buducnosti bude aj vedecky podlozena. Ja som davala aj mojmu psikovi na radu homeopaticky globuli, ktore jej vyliecili inkontinenciu. Tiez casto pocuvam ze pchali do psa lieky a vobec nepomohli. Ja som sa presvedcila o ucinku sama a ked som mu homeopatiu vysadila, znovu mal problemy s cikanim. Davala som mu to asi rok a cuduj sa svete, vsetko je prec, ziadne problemy! A tak to zostalo uz treti rok. A to nebola len jedna skusenost ale viac. Skor je tazke najst dobreho homeopata, lebo homeopatia sa musi nastavit konkretne na urcity organizmus. Ak to ta pani vie, ktoru vam Jozef doporucuje, divim sa, ze to neskusite.
Inak sa mi paci, ako vam bella12 radi, myslim, ze vie, o com pise, vidi sa mi skusena a rozumna.

Deria

LadyOpium,
rozhodne zmen psychiatra! Predsa nie je mozne, aby ti bolo zakazdym horsie, ked sa od neho vratis! Urcite sa ti da pomoct, je mi luto, ze tak trpis ale nemyslim, ze zvieratko je to najlepsie riesenie. Vies, ono je to podobne ako ked sa manzelsky vztah rozpada a jeden z partnerov ho chce zachranit dietatom. Ak to dieta pride na svet len preto, aby zachranilo manzelstvo a nie z lasky, väcsinou sa rozpada. Zvieratko by ta mozno potesilo iba chvilu, neverim, ze ta to vylieci. A predstav si, ze by si musela ist na liecenie, co bude s nim? O takeho psa sa treba starat, chodit s nim von, inym treba zase cistit pravidelne klietky a pod. Mat zvieratko je urcita zodpovednost, to nie je vec. Okrem toho, rodicia ho nechcu. Mysli na to, ze raz sa mozno ono bude citit tak, ako ty teraz, osamele, pretoze ak nevladne v tebe a rodine harmonia, prenasa sa to nan. Bohuzial, vela ludi si riesi svoje problemy tym, ze si zadovazia zviera a nakoniec zistia, ze nemaju nan cas, lebo maju ine problemy. Vyries si najprv svoju situaciu, uzdrav sa a potom si zadovaz zvieratko. Prajem ti to z celeho srdca.

bella12

naopak, sú to zaujímavé tvorivé koníčky. Chodila si niekedy na ZUŠ-ku? Kľudne by si mohla začať aj teraz, organizujú i kurzy pre dospelých. Keď Ťa baví kreslenie, tam by si mohla svoje nadanie ďalej rozvíjať a naučila by si sa rôzne výtvarné techniky. A bola by si raz týždenne v kolektíve ľudí, ktorých baví to isté a prišla by si trochu na iné myšlienky.

proserpina

bella12, rada kreslím, vyrábam bižutériu, ale to sú také je.nuté hobby...ale aj tak väčšinu času prespím. Vtedy mi je najlepšie, nič neriešim, nemyslím iba snívam.