Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo robím zle?

Nephilim

Tá chyba je tá, že vôbec nejaké diéty držíš, iba čo si nehorázne rozhádžeš metabolizmus, ani sa nečuduj, že nechudneš:-/:-/:-/
Daj si do poriadku stravovanie, vytvor si správne stravovacie návyky, začni sa hýbať a schudneš:-) To však nejaký čas potrvá...
Boha nechápem, čo všetci na tých sprostých diétach vidia, iba čo sa zbytočne týrajú, ach jaj:-(

alchamilka

hm koledujes si o alzhimera.. !!!!!!!!! žiadne vitaminy tuky.. a to ide len o odvodnovanie nejdu prec tuky.. takže skvele na 1... všade sa píše aká je školdivá a ty si s nou začneš ... už to tak lahko nenapravis

veronika14

Nemaš začo, aj ja dakujem :)) hadam sa to podari. no len pri tejto diete nemožem jest zeleninu teda len niektore druhy možem napriklad olivy alebo len take daco lebo tu ide o sacharidy.. nie o kcal

Futuristka2

ďakujem Ti pekne a budem Ti držať palce nech sa aj tebe podarí dostať na vytúženúú váhu..... BTW:Ale veď zeleninka nema skoro ziadne Kcal/KJ..a obsahuje veľa potrebných vitamínov

veronika12

tak to ti možem pogratulovať to je fakt pekne.. dobra vydrz aj všetko len mne ta vydrž chyba.. ja by som potreovala ešte takych 5kg schudnut a s atkinsovou to pojde hadam lahko .. len mi chyba zelenina ovocie a kava...

má niekto skusenosti s touto dietou?

Futuristka2

Tak Ti teda možem povedať že som za rok schudla 12kg a to bez nejakej predpísanej diéty:)Jednoducho som vylúčila sladkosti, biele pečivo (momentálne už aj čierne čiže pečivo nejem vobec ale to nieje nutné) a nepjem sladené nápoje ani nejem mastné jedlá ...pravidelne cvičím a všetko išlo pekne dole:))

Futuristka2

na chybe može byť práve to že nezješ veľa teda nehovorim aby si sa prejedala ale pri chudnuti je dolezite mat 5krat denne jedlo..:)..aaa mimochodom Atkinsonovu dietu by som vobec neodporucala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo robím zle? - Fórum - ZDRAVIE.sk