Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

7 kg do decembra

Príspevok v téme: 7 kg do decembra
gogo_inka

mam 160 cm a 56 kg. Od minuleho tyzdna jem denne 4000- 5000 KJ, pocitam si bielkoviny, tuky aj sacharidy a nezjem viac ako mam "dovolene" na moju vysku a vahu. Nejem pecivo ani sladkosti. Dvakrat tyzdenne cvicim aerobic a posilujem. Je realne takto schudnut 7 kg (moj ciel je 48) a spevnit svalstvo a za aku dobu ?

gogo_inka

tak mna to este stale drzi, aj ked nemam tolko casu lebo sa uz venujem skole, ale vzdy vecer si poctivo zapisem co som kedy zjedla. da sa povedat ze som si na to zvykla a takto mi to vyhovuje :) ani ja sa nevazim, som sa rozhodla ze sa budem len raz tyzdenne. uvidime ako to bude po mesiaci :) no citim sa podstatne lepsie

newsted

Ahojte bojovnicky, ja som zhodil 21 kg a stale pokracujem, viem pomoct, ak chcete ozvite sa mi na newsted(zavinac)azet.sk

Futuristka2

Gogo_inka:)hej hej cvicila aj cvicim teda min. dva krat do tyzdna spinning aj aerobic...inak doma sa snazim skakat kazdy vecer na svihadle:Daspon nieco no:))

tinna3332

Tak ja s tym zaisovanim nechcem zacat.RobiLA som t pred 3rokmi a vtedy som schudla na krasnych 52 z 56,mala som nad sebou kontrolu,pocitala som kaloria jedla len to o com som vedela co kolko ma,a zacala planovat jedalnicky aby nahodou nebolo o par kalorii viac.Ale pride obdobie keby planovat a pocitat a premyslat nad jedlom cas nebudes mat a potom co?..ja som vsetko pribrala naspat a plus este pribrala..Mojim cielom je naucit sa normalne,zdravo jest bez toho aby som musela ratat,zapisovat ale aby som sa najedla,zdravo ale sposobom prirodzenym,takym ktory budme praktizovat cely zivot.Mna uz presli ti obdobia drzania diety,pocitania...chcem konecne najst zdavy zivotny styl ktory budem praktizovat cely zivot.Al aj tak je to boj=)..gogo_inka...Uz sa mi podarilo obmedzit sladkosti,uz sa ich po veceroch neprezieram,ale dam si doobedu tie 2-3kocky,stravujem sa normalne 5krat denne a musim este vylepsit pitny rezim!pijem strasne malo vody a tekutiny su velmi dolezite.Inak chcem zvysit prijem zeleniny,ovocia doobedu a ryb-tie mam strasne rada ale jem ich raz za uhorsky rok.a co ty ako si na tom?..inak ja a preistotu nevazim,lebo vzdy ma to demotivuje zvolila som taktiku ze zrkadlo a oblecenie mi povie viac,A nielen zrkadlo a oblecenie ale moj pocit,to ako sa citim,ved o to nam vsekym ide,citit sa co najlepsie vo svojom tele=)

gogo_inka

ahoj futuristka, no pekne si teda zhodila obdivujem ta :) ja som tiez poslednu dobu uplny fanatik do pocitat co kolko ma kj, bielkovin, sacharidov a tak... lenze to je asi jedina moznost ako schudnut. aj si cvicila ?

Futuristka2

Ahojte:)Ja som pri svojej výške 164cm schudla zo 60kg na terajších 48 asi v priebehu roka. Tiež som vylúčila úplne biele pečivo, sladkosti a sladené nápoje a mastné jedlá tiež. Lenže teraz mám taký problém že som až príliš opatrná v potravinách strávim aj pol dňa pri vyčitovaní čo a koľko Kcal/KJ to obsahuje atď...jednoducho sa bojím že váhu znova naberiem:/

gogo_inka

drzim palce. ja posilujem 2x do tyzdna a 1x cvicim aerobic hodinu a pol. vsetko jedlo si poctivo zapisujem :) uz mam o 2 kg menej som zvedava ako to bude pokracovat. a ty ako ? nic ? stale ta ista vaha ?

tinna3332

Mam 19 rokov=)...Tak fakt vzdat sa tych sladkosti je nejtazsie..ja si poviem ze od dnes nejem 3dni sladkosti nech sa aspon trosku precistim..doobedu to vydrzim a poobede,vecer si vzdy musim zahrynut nieco sldke..neviem mam strasne slabu volu,Niekedy to tak nebolo este pred 3 rokmi som pri svojej vyske 169vazila 52,5.No al s touto vahou sa mozem rozlucit lebo uz 3roky som v zacarovanom kruhu diet,hladoviek,prezioerani,sportovania,nespotovania=(,,a nejak si uz ani neverim a nemam sil stale a stale zacinat dookola..teraz je to snad uz asi po 500 raz!=(..ale ako hovoris zapisovanie je super vec,zacnem to praktizovat a kedze ja nevydrzim uz ani den bez sladkosti tak hned i pojdem kupit cokoladu a doobedu si dam tie2-3kocky=)...dnes by som chcela zajst na plavaren a ked to nepojde tak zabehat a zacvicit..a ty?ako ti to ide? a co preto robis konkretne?

gogo_inka

ahoj tinna :) tak sme na tom podobne :) mne velmi pomaha ked si zapisujem co kedy jem, a spocitam si bielkoviny, tuky a hlavne sacharidy !! to najvacsie zlo :) snazim sa jest maximalne 130 gramov za den,,, len dnes, zjedla som 2 krajce chleba a to uz mas 70-80 gramov. pecivo a sladkosti su smrt !! :) ale velmi sa kontrolujem a som pevne rozhodnuta schudnut. chut na sladke zazeniem kockou horkej cokolady :) a samozrejme este ziadne sladene napoje som skoro odpadla ked som zistila ze 100 ml NESTIE obsahuje 50 ci kolko gramov cukru :D tak pijem len cisty caj, alebo vodu z vodovodu... je to tazke ale ked chces nieco dosiahnut treba do toho aj nieco vlozit. kolko mas rokov ? :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

7 kg do decembra - Fórum - ZDRAVIE.sk