7 kg do decembra

Príspevok v téme: 7 kg do decembra
gogo_inka

mam 160 cm a 56 kg. Od minuleho tyzdna jem denne 4000- 5000 KJ, pocitam si bielkoviny, tuky aj sacharidy a nezjem viac ako mam "dovolene" na moju vysku a vahu. Nejem pecivo ani sladkosti. Dvakrat tyzdenne cvicim aerobic a posilujem. Je realne takto schudnut 7 kg (moj ciel je 48) a spevnit svalstvo a za aku dobu ?

Tinna3332

Ahoj gogo_inka=)..pridavam sa k tebe.Ja chodim behat kazdy druhy den,2krat do tyzdna chodim na pilates a este chcem aspon raz do tyzdna chodit plavat.Takto sporotovo som prezivala kazdy den pocas leta,ale moj problem su presne SLADKOSTI A PECIVO a tie nezdave jedla!..keby som sa v tomto vedela kontrolovat tak by som nepriberala,esp,nedrzala sa stale na tom mrtvom bode,pretoze toto co spalim pri sporotovani,tak vecer dozeniem pri prejedani=/.Mam 169cm a 60 chcela by som schdunut na 55kg..to je 5kg,tore sa snazim schudnut uz 3ti rok,ale proste TO NEJDE!=(..ale hned sa lepsie "chudne"resp.dava do formy ked je este niekto kto preziva to iste..preto od TERAZ ziadne sladkosti,pecivo biele(to nejdem uz 5rokov)moj problem su fakt sladkosti!a kedze ich mam rada tak si to nahradim tou horkou cokoladou 2-3kocky na den doobedu.Skusim to a budme informovat,bola by som ada ak by si nas informovala aj ty=)

gogo_inka

ja jem 8:00- vacsinou ovsene vlocky s jogurtom a bananom, 10:00- 2 bielka so zeleninou a krajec tmaveho chleba, 13:00- kur. prsia,ryby so zemiakmi alebo ryzou a zeleninou kedy ako, 16:00- vacsinou cottage chees so zeleninou alebo tuniak, 19:00- tvaroh alebo zeleninovy salat. pijem caj bez cukru tiez asi 2 litre... som zvedava ako dalej :)

Kirra1

Máš pravdu, sú v nej antioxidanty :) pokojne si daj aj dve kocky ;) Aj ja som mala problém so sladkosťami, no dám si ich teraz ako druhé raňajky a potom ešte doobeda a potom už aj keď občas keď mám na večeru nejakú mliečnu ryžu, tak mám aj sladké trošku, ale to Ťa nezabije :)
jem o 6:00 7:45 11:15 13:45 16:25 17:15(len nejaké ovocie alebo zeleninku) 18:40 a celkom to už ide.. k tomu 2 a pol litra vody a za 2 týždne váha klesla o 2 kilá :) O koľkej ješ? a Koľko?

gogo_inka

moj najvacsi problem su sladkosti :D ale zatial sa statocne drzim :) no rozmyslala som ze si kupim 80 % cokoladu a dam si kazdy den jednu kocku. Ta je vraj prospesna

Kirra1

Tak v tom prípade by si mala vedieť kedy dosť.. tých sedem kíl stihneš aj do novembra a potom už to len udržiavať :)Občas si dopraj aj niečo dobré..aby sa Ti to nezbieralo a potom nezjedla všetko naraz :)

gogo_inka

toho sa jedineho obavam :) ci to vydrzim. ale uz som pevne rozhodnuta schudnut dufam ze sa to podari, a dakujem za reakciu :)

Kirra1

Týmto spôsobom máš šancu svojich vysnívaných 7 kíl určite schudnúť.. a určite aj viac ak sa toho budeš držať :)ale myslím že na tých 48 to bude dokonalé. Len aby si takýto prísny program toľko aj vydržala :)