Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idem na operáciu a mam na mandle aftu - vadi to?

zuzic

pri nosnej prepazke ta afta moze byt problem. teda ak je aj bolestiva tak urcite. tiez by som bola za preobjednanie

babkabylinka

Jodisol je dobrá, ale nemala by si brať lieky ani výživové doplnky ak nevieš čo naozaj robia. Môžeš si ublížiť. Operácia nosa bude asi dobrá vec.

dada4

Ešte mam týždeň a pol na vyliečenie, tak dovtedy by sa mi to už mohlo zahojiť. Veď taka afta trva 1-3 týždne a aj ju mam už dva týždne. Nie preboha preobjednať nie ak to bude lepšie aspoň bez tej 1 cm bielej vyražky a budemmať v poriadku vysledky tak pôjdem lebo na tento termin som čakala rok. Je to moja druha operácia prepažky a nechcem viacej čakať ani deň.
Prvy krat som bola s totalne zapaleným hrdlom aj mandliami (ktore mam chronicky zapalene-červene stale vlastne) v CA a nič mi nie je ani nebolo, prešla som aj interným vyš. bez nejakých problemov iba prepažka sa mi po menšom uraze par dni po op. vratila naspáť.
Inak afta už ma pri jedení neboli tak by sa to malo snaď už len zlepšovať

janab

Na operáciu by si mala ísť v psychickej a fyzickej pohode. Nesmieš ísť na nu s nejakým problémom. Presun si ju na iný termín - pozdejšie, ked budeš v poriadku. Ani lekár ťa nebude operovať, ked nebudeš zdravá. Budeš to zle znášať celé a nebude sa to dobre hojiť. Preobjednať!

dada4

Zle sa mi dýcha cez jednu nosnu dierku, z toho mam chronický zapalene hrdlo za tie roky a ešte k tomu mam aj nos trošku do jednej strany, tak preto idem na operáciu. Kupila som si dnes Jodisol tinkturu kamaratka mi to poradila tak uvidim či to zaberie.

dada4

Prosím ako sa toho do týždna a pol zbavim? Uživala som dvoje ATB od lekarky, lebo si myslela, že mam anginu a mam tam hnis. Ale ak mi tie ATB nepomohli určite to bude afta. Zo začiatku som nemohla poriadne prehltať bolelo to pri prehltani a štipalo. Teraz je to bez bolesti, len je to stale biele a väščie ako na začiatku. Pred včerom som si to začala natierať frorsaminom ale zda sa mi že je to z toho ešte viacej biele.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.