čo robiť? žeby bol fake? prosím poraďte

Príspevok v téme: čo robiť? žeby bol fake? prosím poraďte
smutna00

Musím to už niekam napísať, lebo ma to posledné dni veľmi žere a prosím vás aj zároveň, aby ste mi poradili či to mám nechať tak alebo..no k tomu sa dostanem, vopred ´dakujem za prečítanie a rady!

Písala som si jeden večer s jedným chalanom a neviem prečo, ale proste sa mi s ním písalo dobre, aj keď nie dlho lebo som bola unavená a chcela som ísť spať. Tak som mu potom napísala, že už musím ísť a tak sme sa rozlúčili. Na druhý deň som mu nepísala len pozdrav rátajúc s tým, že potom odpíše, ale nič. Na ďaľší deň zmizlol jeho album a fotku si dal preč (veľmi som ho tam ani nemohla poznať ako vyzerá ale to je jedno), bolo mi to čudné, že odrazu o sebe nedal ani vedieť. Potom som mu napísala znovu, ale nič. A vždy ke´d som ho videla, že bol online, tak som ho videla len ako prihláseného a nie žeby bol niekde v chat miestnosti a pod, tak ani neviem či sa k tým mojím rp-čkam vôbec dostal.

A teraz neviem čo s tým..obvykle by som to neriešila, keď si s niekým popíšem tak okej, nemám potrebu si s ním potom písať znovu, proste len také jednorázovka na zabitie nudy.. Ale s ním sa mi písalo ozaj dobre, proste sa zdalo, že mal fajn názory a nebol to žiaden vymetenec a rada by som ho spoznala. Ale áno viem viem, že takto nemôžem vedieť aký kto je, že najlepší obraz si o ňom urobím osobne. Popravde medzitým padla reč aj o tom, či sa nestretneme a ja že môžme ale tým to haslo, lebo som už musela ísť offline.

Ale hrozne ma to žere, nedá mi to nechať to len tak, chcem s ním byť v kontakte, ale ke´dže neviem či rítal tie rpčky, tak rozmýšľam či mu nemám napísať e mail. Nie som žiadny vliezavý typ, ale proste chcem vedieť čo sa s ním stalo, či bol iba fake, aj ke´d sa mi to tak nezdalo no.. Rada by som to nechala tak, ale nemôžem, proste mi to vkuse behá po rozume, že by to mohol byť fajn človek, a tak ma to láka sa o tom presvedčiť a spoznať ho. Neviem..mám dať na ten e mail? nebude to vtieravé? vtedy mi napísal on a nezdalo sa, že by som ho nejak urazila, alebo že by som mu písala dáke kraviny, ktoré by ho donútili ignorovať ma a pod. Proste normálny rozhovor. Teda..normálne dopisovanie. Prosím poradte mi, neviem už čo mám robiť..aj by som to tak nechala, ale nedá mi to, proste vkuse ma to otravuje a nemám pokoj a chcem vyskúšať aj tú poslednú možnosť email, že ten by si skôr všimol, a ak by ani na ten nereagoval, tak by som to asi už definitívne nechala tak..A ešte k tomu ani neviem čo mám doň napísať..že "ahoj, neviem či si ma pamätáš, písali sme si bla bla bla, prepáč ťa ak ťa otravujem.."

Prepáčte že je to také dlhé, ale musela som to niekde napísať a dúfam, že si to niekto aj prečíta a poradí čo by on robil na mojom mieste. Ďakujem a pardón za chyby.

jajka001_

nechaj to tak. ak ma zaujem, najde si ta. mozno ma frajerku a dosla mu na to ze si s tebou pisal. mozno sa mu pacis a zlakol sa toho. to je fuk. neupinaj sa na to. ak bude chciet, vie kde ta najde. nepis mu.