Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

reklamacia nohavic

mandarinka

mne raz mama kupila v New Yorkery rifle ale boli mi male tak som ich isla reklamovat a v pohode mi vratili peniaze

jajka001_

dobra vila, ved hej, ked kupujem oblecenie, ratam s tym ze nemusi sediet a dam dotycnemu blocik ze ak nebudu sediet nech si ide zamenit za mensie, a blocik dam aj kvoli zarucnej lehote. ale milena hned ze peniaze,nespominala ze ich chce zamenit za ine ci mensie.
jasne ze peniaze jej nevratia. ja by som take nohavice bud isla zamenit alebo kaslem na to.

katka_a

preco by ich nemohla vymenit ?

ak mas blok od tch nohavic tak ti ich mozu vymenit za mensie ... peniaze ti asi nevratia , ale mozes nohavice vymenit za iny tovar :)

za opytanie nic nedas , ja uz som to viac krat robila ze som menila veci.

dobra vila

jajka, ale zas kto kupuje do daru nohavice??? Najma ked ani nevies, ci budu sediet a ci nie. Tricko, sveter, pulover su ine veci...tie zvycajne sedia... Staci vediet velkost a sedi ti... Ale nohavice su predsa len ine...este som nepocula, aby niekto kupil do daru nohavice, hmmm...

Mimo toho, musis mat blocik, takze si to vypytaj od toho, kto ti to kupil (ved su ti velke, akoby si ich nosila). Ale ja myslim, ze ked oznamis, ze su ti velke, tak ti ponuknu mensie cislo, ak budu mat (takze ak sa ti nepacia, tak si skus vymysliet nieco ine :D). V predajni teda skus povedat, ze mas blocik, dostala si ich ako dar, ale chcela by si ich vymenit za nieco ine v tej hodnote, ci sa da. Lebo peniaze ti zarucene nevratia!

AdamKrt

Nie, nemas na to pravo. Reklamovat mozes nieco, co Ti dodali s chybou, ktora sa prejavila neskor. To, ze sa Ti to nepaci, alebo to uz nechces, je smola. Je to uplne na nich, ako sa k tomu postavia. To co chces urobit sa neda nazvat ani reklamaciou, pretoze to nesplna jej definiciu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.