Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosba o radu

Príspevok v téme: prosba o radu
lyzzi

ahojte,môžete mi poradiť.Mám taký menší problém.V roku 2008 som sa rozišla po viac ako piatich rokoch s chalanom.Na piate výročie mi dal drahý náhrdelník a teraz po dvoch rokoch,čo sa nestretáme mi pošle sms ,že ho chce späť.Pritom som sa ho pýtala ešte v 2008 ,keď sme sa rozišli,či mu ho vrátim,nechcel ho.Teraz ho chce,aby kúpil obrúčky pre novú.Má na to právo? Baby radte.

Simca22

ja by som ho uz nevratila je to trapne ak si mu ho chcela najskor vratit sama mal brat teraz nech si trhne ze obrucky no skor darovat jej chce novej priatelke ,..a na obrucky si nenasetril ?? dufam ze si dobre urobila uz akokolvek,..a mas od neho pokoj

Lemurik

Nic mu nevracaj, je to uboziak ked robi take veci.... povedz mu ze si ten nahrdelnik uz davno predala ked ho nechcel vtedy pri rozchode.

lyzzi

s tým meno to nie je zlý nápad.bolo by tam venovanie odo mňa pre ňu:-)
chlapec by už ani obrúčky nepotreboval...

lost

asi to chce darovat dalsej..
ak sa da, napisal by som tam meno povodneho obdaroveneho cloveka , tj tvoje :)
potom s to uz asi nikomu neda dalej :D

analyza

tak tak, najprv som ti chcela napisat, aby si mu ho vratila, ale to co ti robi s tymi smskami je koniec. Nedaj mu nic a ak bude naliehat, tak si napis zoznam co vsetko si darovala ty jemu a nech ti to vsetko do poslednej vecicky vrati a ze potom sa mozete rozpravat o tom nahrdelniku:P

lyzzi

nikdy by som neverila,že sa dokáže tak zmeniť.chlapi sú svine,česť výnimkám.pochybujem, že má krízu.nevrátim ho,to ho radšej predám a peniaze dám prvému bezdomovcovi, ktorého uvidím.

liana01

to je debil a byt jeho snubenica ani take obrucky nechcem!! po dvoch rokoch si spomene ze to zrazu chce spat?? a co ma financnu krizu ze uz nevie co od dobroty? presne tak, nereaguj na sms neodpisuj maj ho v pazi...normalne nestacim zirat, to ozaj svedci o jeho charaktere toto, ved by mi to bolo maximalne trapne sa po tom vsetkom ozvat este s takouto poziadavkou...alebo ak neda pokoj, tak si s neho sprav srandu, povedz ze po tom vsetkom co ti vyviedol si ho predala lebo si sa nato nemohla pozerat a kupila si si nieco krajsie :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosba o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk