Koľko času treba..

Príspevok v téme: Koľko času treba..
Camomile

Koľko času treba, aby sa človek spamätal z rozchodu? Ja už neviem, čo so sebou. .-(
Boli sme spolu len 4 mesiace a takmer pred dvoma sme sa rozišli. Rozišli sme sa v dobrom, žiadne scény, hádky, výčitky - išlo \\\"len\\\" o to, že on to už ako vzťah nebral, chcel len kamarátstvo. Mne to bolo ľúto, aj napriek tomu, že tie posledné týždne som aj ja videla, že je to o ničom a nemá zmysel v tom pokračovať.
Ale ani po dvoch mesiacoch sa z toho nejak nemôžem dostať. Zakaždým, keď si na to spomeniem, chce sa mi plakať...snažím sa pripomínať, aké to bolo ku koncu zlé, ako hrozne som sa cítila.....snažím sa vymýšľať si program a povinnosti, aby som nemala čas nad tým premýšľať, ale to je jedno - hocikedy, aj v práci, v škole ma prepadne tá depresívna nálada,... stačí mi vidieť dvoch zaľúbených na ulici a je mi do revu...stačilo, aby kolegyňa predo mnou spomenula, aké prekvapenie pripravil pre jej dcéru na narodeniny jej priateľ a musela som sa ísť vyrevať na záchod....
Keď som sa rozišla s prvým priateľom, tiež mi bolo nanič, ale potom som začala uvažovať triezvo a prešlo ma to, lebo som si uvedomila, že to bol hajzel ( s prepáčením za výraz), ktorý ma len využil.....ale toto je iné, lebo on je výborný človek, výborný kamarát atď...\\\"len\\\" ma proste nemá rád....
Sakra, chcem, aby už odišiel z mojich snov .... :-)

hamahama

lepsie, ak to skoncilo po 4 mesiacoch, kym ste este neboli na seba moc naviazani a zvyknuti, ako keby to malo byt po 2-3 rokoch, ked uz by si s nim mozno ratala aj do buducna....treba len sa zaoberat niecim novym, aby si na neho nemyslela...zide z oci, zide z mysle....

levanderka

na tomto svete je plno chalanov, neboj sa :) a vies co je horsie ? ak je niekto spolu par rokov 4-9 a povie, ze koniec, clovek s tym druhym rata do buducnosti, planuje deti, byvanie a zrazu koniec. ak ste sa rozsili v dobrom a len po 4 mesiacoh ber to ako znamenie, ze jednoducho radsej skor ako neskor a uzivaj si zivot:)pride potom niekto, kto bude stat zato .

bibi1234

Camomile-prepac, ale 4mesiace su fakt malicko, aby Ta to malo takto dozivotne poznacit:O))) na Tvojom mieste by som sa zacala stretavat s inymi muzmi (nemam na mysli intimne stretka, ale take rande pri kavicke, kludne aj par do tyzdna... prides na nove myslienky a mozno stretnes aj toho ???praveho???)