ako dalej , tak to fakt neviem

Príspevok v téme: ako dalej , tak to fakt neviem
tazkytozivot

taraz vam nieco napisem o mojom zivote, necakam ze mi nan odpovedate alebo si to precitate , pisem to len preto aby sa mi ulavilo co si myslim ze mi toto aspon trochu pomoze, takze som deviatak , musim povedat ze sa ucim na same jednotky, ale je to pre mna tazke si ich udrzat leba mne idu veci trocha pomalsie ako ostatnym(nie som zaostaly:))bezne sa ucim do skoly aj tri hodiny , pri tom sa pripravujem na olypiady z chemie a bioly(chcem aby sa moje buduce povolania tykalo tychto predmetou)takze denne asi hodinu na sutaze a estze sa ucim na hudobnu respek. cvicim , cvicim na klaviria mam strasne prisneho ucitela takze denne hodina klavira , cize cely den sa ucim (chcem sa dostat na gymnazium , drste mi palce ,ale neviem ako to tam budem zvladat s ucenim_)takze toto su preblemi s uceniem a to spusta problemi s kamaratmi , napr. nasa mama si mysli ze ja nemam ziadnych kamaratou(ci nie je pravda)viete napr.ked sa skonci skola moji spoluziaci idu na kofolu ale nie ja nejdem preto lebo sa musim ucit(nik mi to nekaze , viem je to zvlaste)alebo idem na hudobnu , dalej, moji kamarati sa rozpravaju o perverznostiach alebo rabia kraviny ktore sa mi vidia ale ja to nerobim lebo co by povedali ucitelky alebo spoluziaci on sa kazi a preto sa aj tesim ked konecne odydem za zakladnej , ne ze by mi tu bolo zle ale potrebujem zmenu,dalej :nemam najlepsi vztah (v poslednom case s mamou)puberta viete a s ocom ani nehovorim, dalej moj dedo ma rakovinu us sa mu nechce zit , beriem to strasne , myslim si ze je to otazuka dni kedy to uz rakovina vyhra CELA RODINA TO BERIE ZLE)nevem ale rozmyslam ako by mi boolo keby som to skoncil ja (myslim zivot)lebo este je tych problemou ovela viac ale neni mieste us napr. paci sa mi jedna baba ale neni do ma urcite , ved kto by bol do skaradeho .tucneho byflosa je neviem proste v poslednom case len tak pocuvam pesnicky a rozmyslam do blaba no neviem citim ako bez kompasu neviem kde sa mam postavit k zivotu aj s ucenim (ucism sa normalne ako vzdy) ale rozmyslam ze ani nepojdem na gympel ale do srojarni ved tam mi bude mozno lepsie no neviem ani co mam pisat neviem vsetko je take cudne no nevie ako mam to opisat co sa odohrava v mojom vnuti ale motabica riadna no hlavne sa bojim ked sa dedo pomynie ako to zoberiem . uz nic nebude take ako to kedysi bolo .som veriaci ale nepomaha mi to moc v tomto hektickom case aj by som este nieco napisal ale us sa mi nechce takze ak sa daco zmeni tak vam daam vediet cafffffffff:(

Lostriss

Ahoj " tazky to zivot", teraz som si precitala tvoju spravu, cisdto nahodou som na to natrafila, kebyze tu este niekedy zabludis, rada by som stebou prehodila par viet. Musim povedat, ze si velmi sikovny, aprave taki su dost casto spolocnostou nepochopeny. Na svoj vek a ked beriem do uvahy ze si chlapec { vtomto veku su dievcata vyspelejsie} si dusevne dost vyspely. Len vskratke, citila som sa podobne vtvojom veku, tiez skola, sutaze hudobka. To iste, akurat ze som sa nepotrebovala vela ucit, mala som vzdy same. Ale bolo to tazke, hlavne preto ze takych co maju pozitivny pristup k uceniu nie je vela, a niektore deti potom su ajzavistlive. Prajem ti vela stastia a uspechov

nathália09

si velmi šikovný,klobúk dole snímam.
A puberta???Prosím ťa,ved to je normálne,netráp sa a nezaťažuj sa tým-uč sa,ked ti to ide-až ti závidím.
Ja som sa nikdy dobre neučila,mala som štvorky z matiky,fyziky a chemie-nejak som som tomu nerozumela.
Milovala som však jazyky,ale vtedy bola ruština a nemčina,čo ma dost mrzí.Držím palce.

jajka001_

no, ucis sa dobre verim ti, obdivujem ze ti ide chem a bio, ale ta gramatika by tiez mohla byt (prepac musela som)
ze si tucny a biflos - neva, vyrasties, este sa zmenis, ked budes sportovat este mozes byt fesak
smrt je prirodzenou sucastou zivota, bohuzial, urcite to doma teraz nemate vesele ale to prejde
bav sa s kamosmi, aj ked ti ich humor nie je uplne po chuti, treba sa vediet aj bavit a nie len ucit
vztahy s rodicmi budes mat komplikovane a huste najblizsich par rokov, to je normalne
urcite nerozmyslaj o smrti,mas bezne ,zvladnutelne problemy, z ktorych vyrasties.
drzim palce so skolou.