Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosiim som zufala ..:(

Príspevok v téme: Prosiim som zufala ..:(
laskonka12

Uz dlhsie som na sebe spozorovala,ze sa so mnou nieco deje.Mavam pravidelne nizky tlak a casto sa mi stava,ze sa mi hlava toci alebo so mnou hadze ako keby som bola sfetovana.Vela razy sa mi stalo ze som musela ci uz zo skoly alebo z vonku utekat domov co som mala pocit ze ma niekde vykoti :(.Vzdy ked si dam silnu kavu tak mi to trosku pomoze aspon na chvilu a citim sa lepsie ale horsie je,ze mam aj problemy so srdcom a preto by som kofein pit nemala.Prosim poradte mi nieco co so sebou robit,pretoze u nas mame takych doktorov,ktory by ti nic nezistili ani keby umieras.A uz som fakt zufala lebo stale mi je divne som unavena a hadze so mnou a nikde dlho nevydrzim a utekam radsej domov.Velmi pekne dakujem za radu

laskonka12

dakujem za rady.ccxxx-ja jem skoro vsetko a hlavne zeleninu tu zboznujem a je aj zdrava :).Leush :)-myslim ze pijem dost aspon sa snazim kazdy den vypit dost tekutin.Takze fakt neviem co mi moze byt ci to je z toho tlaku alebo nieco ine..

Smudlinka151

ahoj ..aj ja citim ako keby zavraty poslednom čase mam tlak okolo 75/45 čo je až moc nizky ..stale unavena ,spala by som,toči sa mi hlava ak sa prudko postavim a tak..ake vyšetrenei by som mala absolvovat ?čo by malo zabrat ? prosim poradte :-)

Leush :)

Najpravdepodobnejšie to môže byť z toho, že nepiješ dostatočné množstvo tekutín. Aj ja som mala podobné problémy, aké máš ty (no v tom čase som dosť málo pila). Odkedy pijem viac, je to omnoho lepšie.

sycamore

Nuz neviem, ci nizky tlak nie je az taky problem...ja som pri prvom tehotenstve kvoli nizkemu tlaku viac krat skolabovala...potom som brala nieco homeopaticke, uz neviem presne nazov, ale bolo to super.

laskonka12

19 mam.No tlak mavam pravidelne nizky a s usami som nic take nemala.Jedine zalahnute v usiach a to mi robili vyplach ked som bola mala to je vsetko.:(

nezabudka333

mozno mas len nizky tlak. kolko mas rokov? alebo to moze byt z vnutorneho ucha. nemala si zapal ucha v poslednej dobe alebo v detstve?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosiim som zufala ..:( - Fórum - ZDRAVIE.sk